ASG Replika karabinu CM032 EBR SF - czarna

890,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: CYMA
  • Napęd: Elektryczny

Replika karabinu CM032 EBR SF

Blow Back Brak
Długość lufy wewnętrznej [mm] 420
Długość repliki [mm] 955 / 1040
Dostawy i nowości Cyma
Gwarancja 12 miesięcy
Hop-Up Jest, regulowany
Kolor Czarny
Napęd / zasilanie Napęd elektryczny
Nazwa CM032 EBR SF
Newsletter Repliki 7,62
Pojemność magazynka [szt.] 400
Prędkość wylotowa [FPS] ~350
Producent CYMA
Repliki elektryczne Karabiny wyborowe
Rodzaj magazynka Magazynek typu Hi-Cap
SummerMadness Do_20
SummertimeSadness Do_20
Tryb ognia Ogień pojedynczy, ciągły
Waga [g] 4060
Wersja gearboxa Gearbox v7
Wykonanie Metal + tworzywo sztuczne
Zestawy Promo_06

Replika CM032 EBR SF została wykonana z metalu i tworzywa. Korpus repliki, zespół szyn RIS, prowadnicę kolby, lufę zewnętrzną a także zamek, mechaniczne przyrządy celownicze i większość drobnych elementów wykonano z jednolitego stopu cynku i aluminium. Z tworzywa sztucznego wytworzone zostały elementy takie jak wielopozycyjna kolba, chwyt pistoletowy czy osłona chwytu przedniego. W tym wypadku użyto tworzywa nylonowego, co nadaje dodatkowej wytrzymałości wykonanym z niego elementom.

Wewnątrz repliki znajduje się gearbox w standardzie V7 pozwalający na prowadzenie ognia w trybie pół-automatycznym. Dzięki długiej lufie replika zapewnia dobre skupienie oraz zasięg. Dodatkowo model CM032 EBR SF stanowi świetną bazę pod budowę repliki karabinu wyborowego, choć również i w wersji bazowej pozwala na efektywne prowadzenie precyzyjnego ognia na średnim dystansie.

Replika wyposażona jest w wielopozycyjną kolbę mieszczącą akumulator. Pozwala to na zastosowanie dużej pojemności akumulatora Litowo-Polimerowego, co gwarantuje bardzo dobry czas reakcji na spust. Zamontowany zespół szyn RIS nie tylko nadaje replice nowoczesnego, nieco zastraszającego wyglądu, ale również doskonale spisuje się jako platforma montażowa dla różnorakich urządzeń i akcesoriów zewnętrznych, takich jak dwójnóg, chwyt taktyczny, latarka czy laserowy wskaźnik celu.

Replika zaopatrzona jest również w grzbietowy montaż RIS pozwalający na przyłączenie optoelektronicznych - różnorakich lunet czy kolimatorów. Szczególnie polecane jet przyłączenie lunety, co pozwoli uczynić z tej repliki doskonałe narzędzie dla strzelca wyborowego.

Replika CM032 EBR SF jest doskonałą propozycją dla każdego strzelca wyborowego poszukującego repliki z jednej strony nietypowej, z drugiej ciekawej wizualnie, z trzeciej zaś funkcjonalnej i w pełni dostosowywalnej do potrzeb użytkownika.W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek

Oferujemy szybkie dostarczanie paczek kurierem rowerowym na terenie Poznania po uprzednim kontakcie.

Zapraszamy wszystkie drużyny asg do współpracy z naszą nowo powstałą firmą SzpejSonStore
oferującą dużo dobrego szpeju w atrakcyjnych cenach.
Cena nie podlega negocjacji.