Bering Optics Headset GOOGLES 2+gen.

10 760,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Producent: Bering Optics

Lekki, kompaktowy, wytrzymały a jednocześnie solidny noktowizor BERING OPTICS GOOGLES 2+gen. Automatyczna kontrola jasności, wskaźnik rozładowania baterii, wbudowany iluminator podczerwieni do oświetlania w całkowitej ciemności to główne zalety, które czynią Bering Optics Headset Googles 2+gen unikalnym w swojej kategorii. Ten niezawodny zestaw na głowę ma konstrukcję binokulara co gwarantuje wysoką jakość oraz komfort obserwacji Dzięki temu doskonałemu noktowizorowi już nic nie ujdzie państwa uwadze! Night Vision Googles 2 gen+ wykonany jest ze specialnego stopu aluminium. Zestaw jest odporny na wodę, korozję oraz pył. Bering Optics Googles 2+gen oferowany przez IBO PL jest idealny do długiej i komfortowej obserwacji.Opcjonalnie można dokupić objektyw 4x oraz kask (sprzedawane oddzielnie)

Bering Optics Googles 2+gen. ALLY-7B jest jednym z najlżejszych i najbardziej kompaktowych zestawów noktowizyjnych na głowę, które są dostępne na rynku. Zestaw ten znajdzie swoje zastosowanie w różnych dziedzinach życia. Noktowizory te są idealne do obserwacji przyrody, do zastosowań hobby, na wakacjach itd. Noktowizor ten doskonale nadaje się również do zastosowań profesionalnych tj. pilnowanie objektów, ludzi, magazynów itd.

Urządzenie ma pseudo konstrukę lornetki dla zapewnienia większego komfortu przy obserwacji. Ponadto noktowizor ten oferuje zaawansowane funkcje oraz wysoką wydajność. Noktowizor ten korzysta z przetwornika 2+ gen.

Bering Optics Googles 2+ gen. ALLY-7B zapewnia doskonałą wydajność nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Jest to doskonała alternatywa pod względem ceny oraz jakości dla droższych zestawów noktowizyjnych na głowę.

Zestaw zawiera: Noktowizor Bering Optics Googles 2+gen. ALLY-7B oraz taktyczny futerał ochronny.

Typ urządzenia 1,0×24
Powiększenie ×1,0
Średnica objektywu (mm) 24
Pole widzenie w stopniach 40°
Ustawienia ostrości (m) 0,28-do nieskończoności
Rozmiar całkowity w mm 172x102x62
Waga 450 g
Rozdzielczość IP/mm 45-56
Czułość fotokatody uA/Im 350-600
Czas pracy na bateriach min. 20 godz.
Filtrowanie obrazu od szumu 18:1 lub lepsze
Zasilanie 1xAA bateria (nie jest cześcią zestawu)
Temperatura pracy (°С) -30 do 45
Przenikanie wody (index) IPX5 rating
Wilgotność (%) do 98
Generacja gen 2+
  • Telefon: +48 666 529 779 (Powołaj się na NetGun.pl)
  • Kraj: Polska