Bluza wojskowa polska 127/MON - stan dobry

40,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone

Oryginalne, kontraktowy mundur pochodzący z zasobów Wojska Polskiego. Bluza starannie wykonana jest z grubego materiału typu nyco. B luza z kołnierzem wyposażona jest w 9 kieszeni . Dwie z nich umieszczone są na wysokości klatki piersiowej (zapinane na guziki), kolejne dwie na wysokości bioder, zamykane tak jak poprzednie- na guziki, trzy znajdujące się na rękawach, oraz dwie umieszczone z tyłu zapinane na zamek błyskawiczny. Na bluzie mogą być emblematy w postaci flag (wysyłane losowo). Produkt znajduje się w stanie dobrym, w 100% nadaje się do użytkowania. Może posiadać lekko wyblkałe kolory, bez wad mechanicznych.

Pomoc w interpretacji rozmiaru wg przykładów:
Przykładowy rozmiar 175/86 interpretujemy następująco:
-pierwsza liczba dotyczy wzrostu (podany w centymetrach);
-druga liczba dotyczy obwodu w pasie (podany w centymetrach);

Dlaczego demobil jest doskonałym wyborem...
Produkt pochodzi z demobilu, oznacza to, że mamy pewność co do jego niezawodności. Produkty posiadające kontrakt wojskowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Produkcja na najwyższym poziomie niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania sprzętu na misjach bojowych, stacjonarnych. Produkt tego typu wymaga odświeżenia ze względu na czas spędzony w magazynie. Przed użytkowaniem powinniśmy wyprać go zgodnie z zaleceniami na metce (w razie ich braku najlepiej pierwszy raz zrobić to ręcznie lub w niskiej temperaturze - ok 40 stopni).

Opis oraz zdjęcia są własnością firmy Naostrzu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.