Glock 17 gen. IV (4) kal. 9x19

2 200,00 zł
Sprzedam broń

(cena do negocjacji)

  • Stan przedmiotu: Broń używana
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Glock
  • Producent: GLOCK
  • Kaliber kula: 9x19
  • Kaliber gładka lufa: pozostałe
  • Rok produkcji: 2016
Wymaga pozwolenia - Niedostępny drogą online

Dzień dobry.
Mam na sprzedaż pistolet 9x19 GLOCK 17 gen. IV (zakupiony w Cenzinie w 2016 roku, jeszcze podczas pełnienia służby), przebieg koło 6500 strzałów, amunicja Sellier Bellot/ Magtech/ Blazer,
Kupiony na pozwolenie kolekcjonerskie, strzelany statycznie na strzelnicach ZKS / Cover/ Agvo/ Centrum Strzeleckie.
Wszystko w oryginale, nic nie wymieniane. Pierwszy właściciel.

Oksyda nieuszkodzona, brak uśmiechów na lufie, nie ma śladów żadnej rdzy, iglica i pazur w bardzo dobrym stanie. Lufa bez śladów korozji i wżerów. Czyszczony po każdym strzelaniu. Zamek chodzi płynnie, nie zacina się, prowadnice proste. Podajniki magazynków sprawne, bez zacięć.

Najchętniej sprzedam w komplecie: pistolet+ 2 oryginalne magazynki + jeden dodatkowy magazynek + kabura obrotowa Cytec na płetwie + ładownica obrotowa Cytec na płetwie + wycior i szczoteczka + około 250ml oleju Brunox do czyszczenia broni + blokada spustu na klucz + kuferek + dokumenty (instrukcje, gwarancja, kopia FV) w cenie 2200zł.
Mogę dorzucić latarkę Olight S2 Baton 950lm z uchwytem Nitecore pod szynę Picatinny za dodatkowe 200zł. Myślę, że to całkiem fajny zestaw ;)

Podsyłam link do zdjęć szczegółowych, na Dysku Google:


Możliwość zobaczenia broni (Pruszków) po okazaniu dokumentów, uprawniających do ewentualnego zakupu.

Nie mam nic do ukrycia, więc jeśli będzie potrzeba, możemy jechać do Rusznikarza na kontrolę stanu broni (koszt po stronie Kupującego).

Od razu informuję, że ten "rdzawy nalot" to nie rdza (bo żaden kupujący rdzy by nie pokazywał w zdjęciach do sprzedawanej broni), tylko oryginalny smar - taki jak w nowym pistolecie Glock - nałożony a autoryzowanym serwisie Glock w Warszawie. Po kupnie można go oczywiście zetrzeć i przesmarować swoim , jeśli kogoś w oczy będzie razić ;)

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!