Gogle noktowizyjne Armasight Nyx-15 Pro Gen 2+

25 139,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Armasight

Zaawansowane gogle noktowizyjne Armasight Nyx-15 PRO Gen 2+ do działań taktycznych

Nyx-15 PRO posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni oraz wskaźnik laserowy klasy 1. Wbudowany wskaźnik pozwala na komunikację pomiędzy użytkownikami noktowizorów, wskazywanie celów i kierunku obserwacji. Jest to możliwe dzięki doskonałej widoczności wiązki laserowej w obrazie noktowizora. Nyx-15 PRO Armasight to dwukanałowy system noktowizyjny oferujący zwiększoną percepcję oraz wyjątkową klarowność obrazu.

Nyx-15 używa optyki, która jest porównywalna, a w przypadku, niektórych konkurencyjnych modeli lepsza. Noktowizor jest solidny i wodoodporny , obudowa została wykonana ze wzmocnionego włóknem szklanym plastiku. Noktowizor wytrzymuje słoną wodę, deszcz, wysoką wilgotność oraz ekstremalne temperatury .


profesjonalny-noktowizor-do-zadan-specja

Dla wygody użytkowania noktowizor możemy umieścić na uprzęży mocowanej do głowy lub hełmu. Noktowizor ma wbudowany czujnik podniesienia do góry, dzięki czemu wyłącza się i oszczędza baterie kiedy nie jest użytkowany. Dodatkowym atutem jest automatyczny system kontroli jasności (ABC), dzięki mikrokontrolerowi jasność obrazu jest dostosowywana do ilości światła w otoczeniu. Dzięki temu użytkownik nie zostaje oślepiony przez światła np, z okolicznych latarni lub światła samochodu. W przypadku bardzo intensywnego światła, Nyx-15 ma wbudowane zabezpieczenie, które odcina zasilanie i ratuje przetwornik przed spaleniem

Armasight wyposażył model Nyx-15 PRO w diody LED widoczne w polu widzenia noktowizora . Diody sygnalizują stan baterii oraz stan włączenia oświetlacza podczerwieni. Obiektywy gogli są wymienne i mogą być zastąpione obiektywem 3x A-Focal. Dzięki temu staną się doskonałą lornetką do obserwacji nocnej. Nyx-15 PRO to gogle noktowizyjne, spełniające wymagania profesjonalnych użytkowników oraz amatorów, sprawdzą się w każdych warunkach, podczas polowania oraz podczas interwencji.

Gogle noktowizyjne od Armasight

Cechy noktowizora Armasight Nyx-15 PRO Gen 2+

  • profesjonalny wzmacniacz światła generacji 2+
  • zabezpieczenie przetwornika przed zbyt mocnym światłem
  • w zestawie montaż typu flip-up do użycia gogli bez angażowania rąk
  • zwiększona głębia kolorów i jasność obrazu
  • do 40 godzin nieprzerwanej pracy dzięki wydajnemu zasilaniu
  • 24 miesięczna gwarancja producenta
  • wbudowany wskaźnik laserowy