KABURA SKÓRZANA NARAMIENNA SH001 - 3 rozmiary - brąz

215,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: AH

KABURA SKÓRZANA NARAMIENNA SH001 - 3 rozmiary - brąz
Action Holsters
Kabura naramienna wykonana ze skóry wołowej garbowanej roślinnie, zapinana na zatrzask. Regulowana za pomocą paska z klamerką .
Przeznaczona do rewolwerów czarnoprochowych: Colt Army, Navy, Remington 1858, Rogers&Spencer, Cattleman/Peacemaker z lufami o długościach 3 1/2″, 5 i 1/2" oraz 8"
Dostępne wersje: prawo i leworęczna.
Ze względów ograniczonych możliwości magazynowych, a także prowadzenia alternatywnych kanałów sprzedaży, zastrzegamy sobie prawo realizacji zamówienia do 7 dni roboczych

14 DNI NA ZWROT
W przypadku gdy towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo zgodnie z polskim prawem zrezygnować z towaru zakupionego w naszej firmie. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia (liczy się data nadania) Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić znamion używania, musi posiadać oryginalne opakowanie, oryginalnie przymocowane metki i materiały informacyjne, zwrotowi podlega również dowód zakupu i dokumenty gwarancyjne. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
W przypadku zwrotu produktu, prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz wysłanie produktu wraz z dowodem zakupu na adres:
Mildar
ul. Żytnia 58
44-336 Jastrzębie-Zdrój


REKLAMACJE
W przypadku pojawienia się niezgodności towaru z umową prosimy złożenie reklamacji w formie pisemnej lub elektronicznej i przesłanie na adres reklamacje@gunparts.com.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatrzymy reklamację i udzielimy odpowiedzi.