Ciekawe linki

Ciekawe linki - lista stron internetowych polecanych przez NetGun.pl, związanych z tematyką strzelectwa, myślistwa i militariów.

Jeżeli chciałbyś aby link do twojej strony znalazł się w naszym Katalogu skontaktuj się z nami. Swoj zgłoszenie wyślij na adres: marketing@netgun.pl

Ad Arma

O nas Misja: Ponieważ prawo do życia jest podstawową wartością z której wypływają inne, fundacja Ad Arma (łac. Do Broni!) nie ustaje w wysiłkach by Polacy tak jak ich przodkowie w sytuacji zagrożenia mogli powtórzyć z bronią w ręku za starożytnymi Grekami MOLON LABE! (gr. Przyjdź i Weź!).   Metody: Praca u podstaw jest fundamentem wszelkich zmian w społeczeństwie. Dlatego też kładziemy nacisk na przekonywanie Polaków do prawa do życia nie tylko jako wartości deklarowanej, ale przede wszystkim jako wartości, której warto bronić wszelkimi godziwymi środkami. Stąd też chętnie przyjmujemy zaproszenia do wygłoszenia konferencji, wykładów. Organizujemy szkolenia strzeleckie, zajęcia teoretyczne, obozy fechtunku.   Prawo: My obywatele jesteśmy suwerenami państwa, warto o tym pamiętać. Petentem jest urzędnik, a nie zatrudniająca go osoba, stąd też chętnie podpowiadamy jak rozmawiać w sprawach urzędowych związanych z posiadaniem broni, czy korzystania z prawa do obrony koniecznej.   Praktyka: Nie wystarczy być przekonanym do godziwości posiadania i używania broni. Równie ważne jest bezpieczne posługiwanie się nią. Dlatego organizujemy szkolenia z zakresu posługiwania się bronią.
Ad Arma

Blackpowder.pl

Broń Czarnoprochowa Wszystko co chciałbyś wiedzieć a nie wiesz jak zapytać.
Blackpowder.pl

DemolitionRanch

DemolitionRanch

Funker Tactical - Fight Training Videos

Funker Tactical - Fight Training Videos
Funker Tactical - Fight Training Videos

Hoplofobia

Hoplofobia.info jest blogiem poświęconym broni palnej i wszystkiemu, co się z nią wiąże pośrednio lub bezpośrednio.
Hoplofobia

Iraqveteran8888

Iraqveteran8888

Jagermeisterin

Blog poświęcony polskiemu łowiectwu - okiem kobiety polującej, co żadnego zwierza się nie boi! AUTORKA Kobieta, myśliwy, publicystka i blogerka, która kocha, to co robi i robi, to co kocha. Członek Polskiego Związku Łowieckiego, przyjaciółka Stowarzyszenia Kobiet Lasu, współpracownik Magazynu SEZON.
Jagermeisterin

Military Arms Channel

Military Arms Channel

Poradnik Łowiecki

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony Poradnik Łowiecki. Pan Piotr Gawin stworzył niebywale rzetelne źródło wiedzy dla pasjonatów myślistwa. Poradni Łowiecki to również profesjonalna pomoc i doradztwo dla firm związanych z łowiectwem, polowaniami oraz wszelkimi produktami i usługami kierowanymi do myśliwych.
Poradnik Łowiecki

Range Time TS

Range Time TS

SafeArmsReview

SafeArmsReview

trybun.org.pl

trybun.org.pl jest stroną poświęconym broni palnej i wszystkiemu, co się z nią wiąże.Prowadzona przez Pana Andrzeja Turczyna. "Piszę, mówię, przekonuję, że broń jest nieodzownym elementem życia społecznego narodów. "
trybun.org.pl

Vickers Tactical

Vickers Tactical

WarBook

WarBook to seria pełnych akcji książek militarnych. Ich główną postacią zawsze jest Polak – niekoniecznie z urodzenia, czasem z wyboru. Na swojej drodze spotyka autentycznych polskich bohaterów. Tych w naszej historii jest bez liku – i to niezależnie od epoki, przełomowych wydarzeń czy momentu dziejowego. Dlatego wspólnym mianownikiem naszych publikacji jest właśnie historia Polski. Przez lata retuszowana, wygładzana, a czasami wręcz zakłamywana, dziś powoli staje się tematem burzliwych dyskusji. Okazuje się, że jednak może być różnie postrzegana i opisywana. Nie zawsze zgodnie z utartymi wzorcami i przyzwyczajeniami. Nie zawsze poprawna politycznie. Czasem przedstawiająca Polskę niekoniecznie taką, jaką widzimy na dzisiejszych mapach. Polskę, której dzieje mogły przecież potoczyć się zupełnie inaczej… Z przelaniem tego wszystkiego na papier najlepiej radzą sobie młodzi autorzy. Nie boją się mieszać w tyglu narodowych baśni i mitologii, łączyć faktów historycznych z nieralnymi wizjami, tworząc z tego fabułę, od której... nie sposób się oderwać. Spod ich pióra wychodzą książki pełne emocji, dostarczające wielu wrażeń, ale i rozbudzające patriotyzm. Patriotyzm w jego najlepszej „wersji” – odrzucający ksenofobię i uprzedzenia, a jednocześnie wzmacniający nas siłą wiedzy i dumą z poprzednich pokoleń.
WarBook