Dodaj klub

Związek Strzelecki Kielce im.Józefa Piłsudskiego

Telefon: 609 741 988

Związek Strzelecki Kielce jest pozarządową organizacją patriotyczną. Głównym celem jest działanie na rzecz niepodległości i obronności Rzeczpospolitej Polskiej, wychowywanie strzelców w duchu patriotycznym oraz przygotowanie do służby w wojsku. Związek jest organizacją apolityczną i nie jest związany z żadną partią.
Co tak naprawdę znaczy być strzelcem? To z pewnością poczucie tradycji i dumy z bycia Polakiem. Kultywowanie najważniejszych wartości, takich jak honor, odwaga, poświęcenie i patriotyzm. Jest to również gotowość do poświęcenia się dla obrony ojczyzny. To chęć rozwoju oraz dążenie do doskonałości. Poczucie wspólnoty z innymi strzelcami. Tu nie liczy się pochodzenie czy wyznanie, a odwaga i poświęcenie. Bycie strzelcem to obowiązki i trud, ale również przygoda życia. Gwarantujemy szkolenia z zakresu:
- taktyka zielona,
- taktyka czarna,
- pierwsza pomoc,
- strzelanie z broni palnej,
- kursy i obozy,
- wspólne manewry z innymi Jednostkami Strzeleckimi.


Wyjdź z domu. Zostań strzelcem!

http://www.facebook.com/ZwiazekStrzeleckiStrzelecWKielcach

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl