Dodaj klub

GRH JW 4101

RAMY CZASOWE naszej rekonstrukcji obejmują głównie lata 2010-2011 czyli 7 i 8 zmianę Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie i częściowo także lata 2012-13 kiedy to JWK działała w A-stanie jako Task Force-50 (Zgrupowanie Bojowe 50).

ZAKRES naszej rekonstrukcji obejmuje zbiór wyposażenia, oporządzenia i umundurowania używanego w tamtym okresie przez JWK, a także odtworzenie struktury i taktyki działań jednostek typu Commando jaką jest właśnie JWK.

CELEM I MISJĄ działalności grupy jest dbać o dobre imię Jednostki Wojskowej Komandosów i ich poprzedników z naciskiem na historie polskich WS, a także co ważne wskrzesanie w społeczeństwie wartości jakimi kierują się Komandosi z JWK.

Po więcej zdjęć, kalendarium spotkań i w temacie REKRUTACJI i KONTAKTU zapraszamy na nasza stronę internetową: http://grhjw4101.vgh.pl/news.php


W działalności grupy nie dopuszczamy zachowań nieakceptowanych przez społeczeństwo oraz ogólnie uznawanych za obraźliwe lub mających wpływ na uczucia osób uczestniczących w pokazach militarnych i śledzących nasze działania, co ważne nie zajmujemy się działalnością polityczną.

http://www.facebook.com/grhjw4101

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl