Dodaj klub

Związek Strzelecki "Strzelec" Js1408 im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich

Telefon: 508 578 610

Dowódcą Jednostki Strzeleckiej 1408 jest Sierżant ZS Daniel Pieczychlebek który należy do Związku Strzeleckiego "Strzelec" od 2010 roku. Jednostka mieści się na Bielanach co nie oznacza że tylko na tej dzielnicy będzie działała. Nasze działania skupiamy głównie w rejonie Bielan, Żoliborza, Tarchomina i Białołęki. Priorytetami JS 1408 będą szkolenia taktyczne wojskowe jak i antyterrorystyczne. Szkolenia z musztry. Szkolenia z ratownictwa medycznego i pomocy przedmedycznej. Szkolenia z zakresu survivalu. Szkolenia ze strzelania dynamicznego z użyciem ostrej amunicji raz na pół roku. Szkolenia z działań wysokościowych: wspinaczka i zjazdy linowe. Nabór do JS 1408 będzie odbywał się cztery razy do roku. Wrzesień-nabór jesienny, grudzień-nabór zimowy, marzec-nabór wiosenny i czerwiec nabór letni. Przy każdym naborze będą podawane dwie daty, pierwsza data będzie tyczyła się spotkania teoretycznego na którym będzie przedstawiony zarys działania Związku Strzeleckiego "Strzelec" i będą zbierane dane osób zainteresowanych kolejnym terminem jakim będzie spotkanie praktyczne. Spotkanie praktyczne będzie organizowane najpóźniej tydzień po spotkaniu teoretycznym. Na spotkaniu praktycznym wszyscy chętni będą brali udział w ćwiczeniach uprzednio przygotowanych przez kadrę JS 1408. Po obu spotkaniach zostanie przekazana wszystkim chętnym drogą elektroniczną deklaracja strzelecka którą należy wypełnioną dostarczyć dowódcy 1408 w przeciągu 7 dni od jej uzyskania.

Do JS 1408 przyjmujemy od 16 do 116 lat więc jeżeli jesteś nastolatkiem szukającym przygody czy też osobą która ma rodzinę i pracę ale posiada jeszcze odrobinę czasu na swoją pasję to właśnie Nasza drużyna jest dla Ciebie!

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl