Dodaj klub

Drużyna Najemna Swarga

Drużyna Najemna Swarga odtwarza XXI wiek... Z konieczności. Większość z Nas urodziła się o XI stuleci za późno.

Nazwę i barwy Swargi przybraliśmy w kwietniu 2012 roku. Łączy nas pasja do historii i archeologii Europy, scala zaś silna więź, pogłębiana przez każdy kolejny wyjazd, każdą inicjatywę, każdą imprezę historyczną. Naszym celem jest propagowanie kultury epoki wczesnego średniowiecza, przybliżania ludziom jej wspaniałości, dokonań zarówno materialnych, jak i duchowych. W naszych szeregach znajdziecie Słowian, Skandynawów (także tych trudniących się wikingiem) jak i Rusinów.

Jeździmy na największe festiwale skupiające się na wczesnym średniowieczu zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nieustannie rośniemy w siłę!

Od listopada 2015 w każdą sobotę organizujemy treningi otwarte. Zapraszamy zdecydowanych i pełnoletnich ochotników, którzy chcą się sprawdzić w boju. Jesień i zima to najlepszy czas na przygotowania, by w sezonie wiosenno-letnim ruszyć w nami na wyprawę!

http://www.facebook.com/DruzynaNajemnaSwarga/

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl