Dodaj klub

Ategrom Grupa Rekonstrukcyjna Polkowice

Cześć i czołem !

Chcielibyśmy przedstawić naszą Grupę Rekonstrukcyjną . Pasjonujemy się sportem, jakim jest Airsoft. W naszych działaniach wykorzystujemy REPLIKI broni palnej odwzorowanych w skali 1:1 oraz kopie wyposażenia lub jego kontraktowe egzemplarze. Bierzemy czynny udział w spotkaniach i zlotach, tym samym ucząc się współpracy z osobami, z poza grupy.

Podejmujemy się również promocji Airsoft’u, jako sposobu przyjemnego spędzenia czasu, w trakcie którego zdobywamy nowe umiejętności oraz poznajemy dużo nowych osób. Robimy to poprzez organizowanie pokazów, strzelnic czy wystaw.

Każdy w naszej drużynie jest inny i na co dzień zajmujemy się często skrajnie różniącymi się od siebie czynnościami, lecz łączy nas chęć samodoskonalenia i promocji takiej formy aktywności.

Naszym mottem jest: „Wierni ideałom”. Czemu takie ta nie inne? Sądzimy, że każdy powinien obrać sobie drogę do wyznaczonego celu „ideału”, podjąć wyzwanie i konsekwentnie kierować się ku niemu. Są to swego rodzaju działania, które nas napędzają.

Czy mamy stałą strukturę, hierarchię? Nie do końca. Posiadamy jednego dowódcę i jego zastępcę. Gdy podejmujemy jakiekolwiek decyzje robimy to całą drużyną i na to kładziemy nacisk – WSPÓŁPRACĘ. Każdy z nas w drużynie zajmuję się tym, w czym jest dobry np. prowadzenie strony, serwis sprzętu, łączność radiowa, krawiectwo i ratownictwo taktyczne itp.

Posiadamy również dobre stosunki ze znajomymi z Legnicy, Wrocławia, Lubina, którzy tak jak my siedzą w Airsofcie.

W najbliższym czasie otwieramy rekrutację, tak więc ZAPRASZAMY.

Warto się sprawdzić

ATeGROM !

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl