Dodaj klub

Klub Łuczniczy "Robin Hood"

Telefon: 880 588 904
Kategorie: Łucznictwo

Marzysz o tym, aby jak Robin Hood poznać sztukę łucznictwa? A może szukasz niecodziennej, ciekawej pasji lub zajęcia, które pozwoli Ci na chwilę oderwać się od codziennych spraw i obowiązków? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco - dołącz do nas.

Prowadzimy treningi łucznicze dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci mających minimum 10 lat. Przez cały rok trenujemy w sali, a w sezonie letnim strzelamy również na dworze.

Zapewniamy sprzęt do nauki strzelania, ale można także przyjść z własnym wyposażeniem. Chętnie pomożemy i doradzimy przy kupnie sprzętu.

Każdego roku organizujemy dla członków Klubu cykl zawodów o Wielką Nagrodę Robin Hooda. Na nieco bardziej doświadczonych zawodników czekają także zawody wojewódzkie oraz turnieje organizowane przez Polski Związek Łuczniczy.

W przypadku zebrania odpowiedniej liczby chętnych wyjeżdżamy na wakacyjne obozy łucznicze.

Treningi odbywają się codziennie oprócz weekendów i świąt (chociaż czasami i wtedy zdarza nam się spontaniczne zorganizować zajęcia :) ). Na chwilę obecną każdego dnia przeprowadzamy dwa treningi:

  • w godzinach 17.00 - 18.30
  • oraz 18.30 - 20.00 (pon. - czw.) i 18.30 - 19.30 w piątki
Zapraszamy!
Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl