Dodaj klub

Klub Strzelecki "Sagittarius"

Telefon: 606 101 419
Kategorie: Broń palna

Klub Strzelecki SAGITTARIUS powstał 4 listopada 2012 roku przy Fundacji SAGITTARIUS. Od 2012 roku należymy do Podlaskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz od Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
24. Kwietnia otrzymaliśmy Licencję Klubową PZSS uprawniającą do współzawodnictwa w strzelectwie pistoletowym, karabinowym oraz ze strzelby gładkolufowej.
Na dzisiejszy dzień KS SAGITTARIUS zrzesza 56 osób, które łączą chęć uprawiania sportu oraz współzawodnictwa w strzelectwie olimpijskim oraz dynamicznym i dalekodystandowym.
Równolegle z działalnością na polu sportowym, przy KS działa Sekcja Kolekcjonerska. Wielu członków i sympatyków łączy pasja zbieracka i chęć odkrywania tajemnic historii broni łowieckiej, wojskowej oraz sportowej.
KS wraz z Fundacją SAGITTARIUS prowadzi strzelnicę sportową oraz MUZEUM FORTECZNE zbierające pamiątki z okresu walk I i II Wojny Światowej.

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl