Dodaj klub

Combat Shooting

Telefon: 883 469 900 : 883 928 361 : 883 928 360
Kategorie: Broń palna

Wstąp w szeregi klubu Combat Shooting i zacznij strzelać na poważnie. Będąc członkiem dostajesz: atrakcyjne ceny na strzelnicy, brak opłat za wejście i opiekę instruktorską, koszulkę klubową, możliwość udziału w unikalnych seminariach i spotkaniach klubowych, możliwość udziału w specjalistycznych wykładach z dziedzin powiązanych ze strzelectwem tj. pomoc przedmedyczna, preppering, survival, samoobrona a także historia i kolekcjonerstwo broni, strzelania na których będziesz dobrze się bawił, a nim się obejrzysz umiejętności staną się nawykiem.
To wszystko dostaniesz tylko u nas – Combat Shooting, ponieważ jesteśmy jedynym klubem w regionie oferującym tak rozległą dawkę wiedzy.
Nie pobieramy wpisowego ani innych opłat manipulacyjnych. Musisz jedynie wypełnić wniosek i opłacić składkę roczną w wysokości 100zł (na tę chwilę). Za naszym pośrednictwem możesz ubiegać się o pozwolenie na broń.

Źródło: http://www.combatshooting.pl

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl