Dodaj klub

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S.

Kategorie: Broń palna

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie „B.R.A.S.S.” powstało w 2011 roku. Założycielami Stowarzyszenia są ludzie w różnym wieku, wykonujący różne zwody, których łączy jedna pasja… szeroko pojęte strzelectwo.
Celami Stowarzyszenia są:
rozwój i popularyzacja strzelectwa sportowego, praktycznego, obronnego i rekreacyjnego,
rozwój i popularyzacja strzelectwa z broni cięciwowej, w szczególności łuków i kusz,,
gromadzenie i eksponowanie muzealiów militarno – historycznych oraz udzielanie wszelkiej pomocy w tym zakresie członkom stowarzyszenia kolekcjonującym broń palną
promowanie pozytywnego wizerunku miłośników i posiadaczy broni,
poszerzanie wiedzy w zakresie militariów oraz ich kolekcjonerstwa,
Swoją pasję realizujemy poprzez organizację zawodów strzeleckich, treningi strzeleckie, liczne spotkania, wystawy broni ,współpracę z osobami, instytucjami, klubami sportowymi w zakresie wymiany doświadczeń z dziedziny sportów strzeleckich. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach i zawodach.
Zapewniamy dobrą i bezpieczną zabawę chętnym w wieku od 16 do 116 lat. W dziale GALERIA można obejrzeć zdjęcia z zawodów i treningów, natomiast w dziale DO POBRANIA znajdują się wszelkie przydatne dokumenty oraz komunikaty z zawodów. Zapraszamy także do naszego FORUM, gdzie będzie można wymienić poglądy, zadać pytania i w miarę możliwości - uzyskać odpowiedź.
Od kwietnia 2014 GTS BRASS posiada licencję klubowa PZSS, która upoważnia Stowarzyszenie do współzawodnictwa sportowego oraz do uzyskiwania i podtrzymywania pozwolenia na broń do celów sportowych.

Źródło: brass.org.pl
https://www.facebook.com/BRASS-Gorzowskie-Towarzystwo-Strzeleckie-615633325202226/

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl