Dodaj klub

Klub Sportowy ŚWIT STARACHOWICE

Telefon: +48 502 227 765
Kategorie: Broń palna

Klub Sportowy „ŚWIT”
Na strzelnicy w Starachowicach działalność prowadzi Klub Sportowy „ŚWIT”, który od wielu lat znajduje się w czołówce klubów uprawiających strzelectwo sportowe. Od 7 lat zajmuje I miejsce w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży.
Jest jedynym klubem w historii Starachowic, który w dorobku sportowym ma uczestnika igrzysk olimpijskich, medale z mistrzostw świata, Europy i pucharów świata.
Klub Sportowy „ŚWIT”, jak też nasz obiekt sportowy, doskonale jest znany w kraju i za granicą. Może stanowić ośrodek szkolenia centralnego tym bardziej, iż w obecnych programach szkolnych brakuje miejsca dla szkoleń w zakresie szkolenia obronnego. Obiekt można przystosować na potrzeby centrum szkolenia wojskowego oraz służb specjalnych.
Po jakimś czasie bardzo często strzelectwo staje się prawdziwą pasją, a wizyty na strzelnicy stają się coraz częstsze. Przystąpienie do klubu staje się wtedy oczywistym krokiem – pozwala na korzystanie ze zniżek na ofertę, umożliwia zdobycie patentu strzeleckiego, a w końcu uzyskanie pozwolenia na własną broń. Na każdym etapie można liczyć na pomoc pracowników naszego klubu.
Chcesz mieć swoją broń do celów sportowych i kolekcjonerskich?

Źródło:
http://strzelnica-starachowice.pl

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl