Dodaj klub

Stowarzyszenie strzeleckie IGLICA

Telefon: +48 22 224 10 20
Kategorie: Broń palna

Stowarzyszenie Strzeleckie IGLICA
Stowarzyszenie Strzeleckie IGLICA jest klubem sportowym od 2009 roku posiadającym licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Jest otwarte również dla amatorów, nie mających większego doświadczenia, prowadzi kursy przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki.
Zapis do IGLICY to pierwszy krok do ubiegania się o pozwolenie na broń do celów sportowych.

Stowarzyszenie Strzeleckie IGLICA powstało w połowie roku 2007 z inicjatywy klientów strzelnicy Klubu AGVO, pragnących rozwijać swoją pasję strzelecką w bardziej sportowym kierunku, tj. m.in. brania czynnego udziału we współzawodnictwie sportowym w ramach zawodów z kalendarza Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
Nasi zawodnicy uczestniczą w największych sportowych imprezach strzeleckich w Polsce i za granicą, czego dowodem jest zdobycie 8 medali na Mistrzostwach Polski w roku 2012, 6 medali w roku 2013, 2 medali w 2014 roku, 6 medali w 2015 roku, natomiast na Finale Pucharu Polski we Wrocławiu 3 medale. Rok 2016 obfitował w 9 medali i 2 rekordy na Mistrzostwach Polski i 2 medale w Finale Pucharu Polski.
W roku 2013 Stowarzyszenie zakończyło działalność w lokalizacji przy Merliniego 4 i przeniosło się do aktualnej siedziby w budynku nowo wybudowanej strzelnicy AGVO przy ul. Puławskiej 561.
Zarząd Stowarzyszenia kładzie szczególny nacisk na promowanie sportu strzeleckiego i jego powszechności oraz budowanie pozytywnego wizerunku tego sportu wśród mieszkańców Warszawy, czego dowodem jest fakt, iż w początkowo kameralnym Stowarzyszeniu od kwietnia 2011 pojawiało się wielu nowych członków i aktualnie liczy ono ponad 500 zawodników, z czego ponad 100 osób posiada już pozwolenie na broń do celów sportowych. W organizowanych przez Stowarzyszenie szkoleniach przygotowujących do egzaminu na patent strzelecki do tej pory udział wzięło ponad 1000 osób.


Biuro Stowarzyszenia czynne w każdy poniedziałek, wtorek i piątek w następujących godzinach:
poniedziałek - 10:00-18:00
wtorek - 14:00-22:00
piątek - 10:00-18:00

Źródło: http://www.iglica.waw.pl

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl