Dodaj klub

Towarzystwo Strzeleckie Brygada

Telefon: 501 106 239

Towarzystwo Strzeleckie Brygada to ogólnopolska organizacja miłośników, użytkowników i kolekcjonerów broni.
Nauczymy Cię strzelać! Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu budowy i sposobów posługiwania się bronią.
Uczymy strzelać i pomagamy uzyskać pozwolenie na broń!

Zapewniamy zaświadczenie o członkostwie w stowarzyszeniu o charakterze kolekcjonerskim, niezbędne do uzyskania pozwolenia na broń do celów kolekcjonerskich.

Prowadzimy szeroki zakres kursów strzeleckich, od podstawowych dla tych którzy jeszcze nigdy nie strzelali, aż do zaawansowanych kursów strzelań dynamicznych i obronnych z pistoletu, karabinu i strzelby.

Organizujemy spotkania kolekcjonerów broni palnej. Co miesiąc spotykamy się aby w formie prelekcji wymienić wiedzę o budowie i historii broni strzeleckiej. Na naszych spotkaniach mile widziane są wszystkie osoby, od tych którym dopiero zaczyna świtać myśl o strzelectwie lub kolekcjonerstwie, aż do tych które zawodowo zajmują się problematyką broni palnej.

Prowadzimy Treningi Otwarte na których można zapoznać się z różnymi rodzajami broni, od pistoletów zaczynając przez karabinki, na strzelbach kończąc. Nie musisz mieć żadnych uprawnień czy pozwoleń na broń (!) możesz z nami spędzić miło czas na strzelnicy, ucząc się jak w bezpieczny sposób obsługiwać i używać broń palną.
To najlepszy sposób aby za relatywnie małe pieniądze postrzelać z broni różnego typu.

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl