Dodaj klub

Oddział Specjalny Żuławka

Telefon: 502 798 515
Kategorie: ASG, Rekonstrukcja i GRH

O SŻ (Odział Specjalny Żuławka) jest grupą rekonstrukcyjną jednostki wojskowej komandosów z Lublińca (taktyka zielona). Grupa powstała w 2015 roku, ale nasza historia sięga znacznie dalej.

W yszkolenie jest jednym z najważniejszych zagadnień w naszej grupie. Spotkania/Treningi dotyczą m.in. akcji bezpośrednich i rozpoznania specjalnego. Szkolenia nie ograniczają się tylko do jednego, sięgamy do różnych rodzajów działań i taktyki, pogłębiając wiedzę w wszechstronny sposób. Szkolenia prowadzą m.in instruktorzy sztuk walki, żołnierze, ratownicy medyczni. Do treningów używamy replik ASG

C elem naszej grupy nie jest tylko zdobywanie nowych umiejętności, tworzymy rodzinną atmosferę, budujemy relację na długie lata, nie liczące się tylko w obrębie grupy. Wspieramy się wzajemnie i doskonalimy swoje charaktery.

G rupa jest wspierana przez firmę Sensei Centrum Przygody, zapewnia nam ona dynamiczny rozwój i duże pole manewru. Razem również współorganizujemy wydarzenia i obozy.

REKRUTACJA TRWA CAŁY ROK Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. (patrz niżej)

Program szkolenia obejmuje:                                                                                                                                                       -Taktyka zielona, czarna i czerwona                                                                                                                                              -Taktyka Strzelecka
-Survival
-Alpinistyka
-Nurkowanie
-Sztuki walki
-Obozy
-Zajęcia kondycyjne i ogólnorozwojowe

Wymagania:
-Minimum 14 lat
-Zdyscyplinowanie
-Odpowiedni poziom kultury
- Miesięczna składka wynosi 70 zł (pierwsze spotkanie jest za darmo)
-W późniejszym czasie wymagane jest zakupienie odpowiedniego umundurowania i wyposażenia. Więcej szczegółów po skontaktowaniu się z dowódcą.

UWAGA!!! Istnieje możliwość dołączenia do młodszej sekcji pod przewodnictwem Sensei Centrum Przygody i Oddziału Specjalnego Żuławka. (Minimum 8 lat)

E-mail:asg.reko.osz@wp.pl                                                                                                                                                             FB: https://www.facebook.com/pg/OSZulawka                                                                                                                            Patron: http://www.sensei.gda.pl/