Dodaj klub

Samodzielna Grupa Operacyjna "Perun"

Telefon: 519 730 312
Kategorie: ASG

SGO "Perun" jest formacją zrzeszającą airsoftowych zapaleńców, którzy za cel jasno stawiają sobie trwanie w czołówce Śląskich graczy. Od założenia drużyny 27 października 2013 roku, operatorzy i rekruci SGO biorą regularny udział w treningach taktycznych, strzeleckich, kondycyjnych i łącznościowych, a także współorganizują takowe wraz z zaprzyjaźnionymi drużynami, nie tylko by rozwijać siebie, lecz również podnosić poziom współzawodnictwa w regionie.

Druzyna zapożyczyła swoją nazwę od słowiańskiego boga ognia, wojny i burzy. Jego atrybuty - młot i piorun - znajdują się w godle drużyny, które podczas manewrów jest często ostatnią rzeczą, którą widzi przeciwnik przed zejściem z pola gry. Poza treningami i manewrami członków "Peruna" spotkać można podczas pokazów i wystaw, na których promujemy airsoft i pokazujemy go z jak najlepszej strony, starając się wciągnać nowych ludzi do gry, jak również rozbudzić świadomość społeczną dotyczącą tego sportu. SGO tworzy zamkniętą grupę 20 członków, jednak jeśli airsoft jest dla Ciebie czymś więcej niż luźną, niedzielną rozrywką, to zapraszamy do kontaktu. Odpowiednio zmotywowani gracze będą mile widziani w naszych szeregach.

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl