Dodaj klub

Gniewąd Inscenizacje Historyczne

Gniewąd to grupa przyjaciół od lat działająca w ruchu rekonstrukcyjnym. Historia zawsze była naszą pasją, z którą niejako związaliśmy nasze życie i tym właśnie chcemy się z Państwem podzielić. Pokazujemy, że historia to nie tylko ciężka praca spędzona przy książkach i "wkuwaniu" kolejnych dat. Historię da się lubić i przedstawić w sposób, który zainteresuje każdego, a nawet zaszczepi w odbiorcy tego "bakcyla" :)
Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań, by Państwu w tym dopomóc. Proponujemy organizację żywych lekcji historii dla dzieci, młodzieży, jak również dorosłych. W naszej ofercie znajduje się także przeprowadzanie warsztatów zarówno historycznych, szermierczych, archeologicznych, a nawet i związanych z średniowiecznymi sposobami leczenia chorób! Ponadto oferujemy obsługę imprez okolicznościowych, jak i wszelkich innych przedsięwzięć, na których możliwa jest promocja wiedzy o wczesnośredniowiecznych Słowianach i Wikingach.
Nasza grupa swoje doświadczenie zawdzięcza nie tylko stażowi w działalności w ruchu rekonstrukcyjnym. Posiadamy wiedzę akademicką z zakresu historii, historii sztuki, archeologii, farmacji, jak również pedagogiki. Szerokie spektrum naszej oferty jest oczywiście do Państwa dyspozycji i realizacji wedle życzenia.
Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo, jak również całą masę dobrej zabawy!

Organizacja pokazów, warsztatów, jak również obsługa imprez okolicznościowych w klimacie wczesnośredniowiecznych Słowian i Wikingów.

http://www.facebook.com/gniewad

Jesteś właścicielem klubu? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl