Dodaj klub

Klub Strzelecki "Tarcza" LOK Starogard Gdański

Telefon: 508 071 319
Kategorie: Broń palna

Klub Strzelecki TARCZA jest stowarzyszeniem, które skupia osoby zainteresowane strzelectwem,kolekcjonowaniem broni oraz tych, którzy chcą nauczyć się skutecznie posługiwać bronią palną, a także doskonalić swoje strzeleckie umiejętności sportowe.
Zapewniamy pomoc prawną swoim członkom przy ubieganiu się o pozwolenie na broń palną sportową i kolekcjonerską.
W Klubie jest miejsce dla każdego, zarówno dla stawiających w strzelectwie pierwsze kroki, jaki i dla doświadczonych strzelców, myśliwych, instruktorów i sędziów strzelectwa sportowego.

Na naszej strzelnicy sportowo - myśliwskej "Borowiacka" (Współrzędne: Dł. geogr. 18° 22´ 44˝ Sz. geogr. 53° 51´ 27˝) w BIETOWIE koło Lubichowa można uprawiać sport strzelecki w różnych jego odmianach (3tory + tor do skipu i trapu ) równocześnie w naszej siedzibie tj w Starogardzie Gdańskim na ulicy Zielona 18 można doskonalić się z pistoletów i karabinów pcp na 11 torach które są do waszej dyspozycji.
Nasz bogaty kalendarz imprez strzeleckich, w których mogą brać udział osoby posiadaczce licencje klubowe oraz osoby nie będące członkami Klubu jest ciekawą propozycja na spędzenie czasu w świetnym towarzystwie oraz możliwością wystąpienia w komunikach PZSS.

Klub Strzelecki TARCZA jest członkiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego które posiada aktualną licencję klubową PZSS nr LK-182/2013 na pistolet, karabin i strzelbę gładkolufową z ważnością do 31.12.2016r.

http://www.facebook.com/Klub-Strzelecki-Tarcza-LOK-Starogard-Gda%C5%84ski-732953650053739/timeline/