Lokalizator GL300 Server GPS/GLONASS z nadajnikiem GPS

1 280,00 zł
Sprzedam
 • Stan przedmiotu: Nowy
 • Do końca: Zakończone
 • Producent: Queclink

Precyzyjny lokalizator GPS/GLONASS GL300 Server do śledzenia przesyłek i pojazdów.

GL300 to zaawansowany lokalizator GPS , dzięki któremu możemy monitorować transport wartościowych przesyłek a także poruszające się maszyny i pojazdy. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają wykorzystanie go do dyskretnego nadzorowania bezpieczeństwa starszej osoby lub dziecka. Dodatkowo dzięki dostępowi online do zbieranych danych, możemy śledzić jego położenia z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do internetu, co stanowi bardzo komfortowe rozwiązanie w podróży.

Lokalizator Tractive GPS TRAHU1 z rocznym dostępem online


Lokalizator GL300
to również liczne funkcje, ułatwiające dopasowanie pracy urządzenia do naszych aktualnych potrzeb. Produkt korzysta z namierzania satelitarnego dwóch niezależnych systemów GPS oraz GLONASS. Takie rozwiązanie daje nam większe poczucie bezpieczeństwa, bowiem jeśli jeden z systemów zawiedzie niezbędne dane zostaną natychmiast pobrane z drugiego.

Kompaktowe rozmiary oraz niewielka waga nadajnika GPS umożliwiają bezproblemowe przenoszenie urządzenia nawet w kieszeni spodni. Urządzenie posiada dodatkowo wzmocnioną konstrukcją odporną na wilgoć i zachlapania. Możemy spokojnie trzymać je lub przewozić w warunkach narażonych na wstrząsy.


Możliwości zastosowania lokalizatora GL 300 online.

 • śledzenie prywatnych i firmowych pojazdów
 • kontrola maszyn rolniczych, budowlanych oraz łodzi
 • ochrona pracowników w terenie
 • lokalizowanie cennych przesyłek
 • kontrola bezpieczeństwa osób starszych i dzieci

Moduł U-blox M8 zapewnia precyzję lokalizacji obiektów nawet z dokładnością do 2 metrów, dzięki zastosowaniu Satelitarnego systemu wspomagającego (SBAS). Nawigacja satelitarna dwóch systemów GPS (Global Positioning System) oraz GLONASS (Globalnaja Nawigacionnaja Sputnikowaja Sistiema) to większa gwarancja, że w razie problemów z jedną siecią, druga przekaże nam informacje o aktualnej lokalizacji. Lokalizator GL300 posiada opcję Geofencing - czyli możliwość ustawienia strefy, po której przekroczeniu użytkownik otrzymuje specjalne powiadomienie online, wraz z dokładnym czasem, datą oraz punktem na mapie. Oznaczenie terenu wokół szkoły, budynku lub innego dowolnego miejsca może mieć formę okręgu lub dowolnego wielokąta.

Anteny GPS/GLONASS a także GSM/UMTS zapewniają stabilna pracę w dowolnych warunkach, bez konieczności stosowania zewnętrznych anten. GL300 posiada możliwość zdalnego sterowania dzięki łączności GPS. Do tego celu wystarczy nam telefon komórkowy lub inne urządzenie z dostępem do internetu. Do transmisji danych możemy użyć karty sim dowolnego operatora.

Lokalizator Tractive GPS TRAHU1 z rocznym dostępem onlineLokalizator posiada akumulator litowo-polimerowy 1300mAh, dzięki któremu urządzenie może pracować nawet 95 dni w trybie uśpienia. W przypadku ustawienia funkcji namierzania co 10 minut, ciągła praca wyniesie około 10 dni. Dane zbierane przez nadajnik GPS można podejrzeć w każdej chwili na stronie. Są to takie informacje jak:

 • ostatnia lokalizacja nadajnika
 • archiwum tras (ostatnie 30 dni)
 • alarm o przekroczeniu zdefiniowanej trasy (Geofencing)

Dostęp do informacji dostępny jest z urządzeń mobilnych (tablet, smartfon czy laptop), z komputera z dostępem do internetu oraz za pomocą telefonu komórkowego - wystarczy wykonać połączenie na zdefiniowany numer karty nadajnika GPS,  a w odpowiedzi otrzymamy wiadomość SMS z linkiem do mapy, na której zaznaczona jest dana pozycja lokalizacja.

Transmisja danych lokalizatora odbywa się za pomocą sieci komórkowej GSM (GSM 850/900/1800/1900). Do ustalenia położenia geograficznego używa się z kolei systemu satelitarnego GPS. Opłaty nalicza się wg. taryfy operatora (możemy wybrać dowolnego operatora sieci). Należy pamiętać, że karta nie może być zabezpieczona kodem PIN.

Zalety nadajnika GPS GL300 Server Online

 • Roczny pakiet dostępowy - 12 miesięczna licencja użytkowania od daty zakupu i koszty związane wyłącznie z użytkowania karty SIM
 • Zdalne sterowanie - łączność satelitarna GPS umożliwia łatwe operowanie urządzeniem z każdego miejsca w którym się znajdujemy. (wystarczy, że posiadamy telefon lub dowolne urządzenie z dostępem do internetu)
 • Globalny Zasięg - Nieograniczony zasięg oraz dostęp online do informacji z nadajnika niemal z każdego miejsca na świecie! Jedyne ograniczenie, to zasięg danej sieci.

Internetowa Platforma GPS

Klikając na poniższy link mogą Państwo zapoznać się ze sposobem działania strony internetowej obsługującej dostęp online do danych z lokalizatora GPS. Dane do logowania to:

login: demo
hasło: demo

Panel do logowania - Internetowa platforma GPS