Lokalizator GPS MT90 Server z dostępem do internetu

810,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Meitrack

Przenośny lokalizator GPS MT90 Server do śledzenia pojazdów i osób przez internet

Lokalizator GPS MT90 to innowacyjne i niezawodne urządzenie marki Meitrack, przeznaczone do śledzenia różnego rodzaju pojazdów (samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi, motocykli czy maszyn budowlanych), a także ludzi, zwierząt czy przesyłek. Cechą, która zdecydowanie wyróżnia model MT90 jest wbudowany w lokalizator GPS głośnik i mikrofon. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się szczególnie w przypadku ochrony dzieci i osób starszych - w razie kłopotliwej sytuacji, wystarczy tylko wcisnąć przycisk SOS by zjawiła się pomoc (do trzech ustalonych na początku numerów wykonuje się połączenia aż do odebrania któregoś z nich).

Nasłuchiwanie dźwięków w okolicy lokalizatora to możliwość, dzięki której bez względu na porę dnia lub nocy możemy monitorować co aktualnie dzieje się w kabinie pojazdu wyposażonego w nadajnik GPS. Za pomocą telefonu komórkowego możemy otrzymać dokładną lokalizację pojazdu wraz z linkiem do mapy, na której zaznaczono jego dokładne położenie, a także wykonywać ręcznie polecenia sterujące. Odporność na czynniki zewnętrzne pozwala na korzystanie z urządzenia w dowolnych warunkach. Ponadto urządzenie posiada wodoodporną obudowę (norma IP65).

Przenośny lokalizator GPS MT90 Server do śledzenia pojazdów i osób

Precyzyjny moduł lokalizujący SiRFStar IV GPS a także czteropasmowy system łączności GSM 850/900/1800/1900MHz umożliwiają szybką i efektywną lokalizację położenia oraz bezproblemową komunikacje z nim. Namierzanie odbywa się w rejonie około 5 metrów od położenia urządzenia, przy czym duży wpływ na te wartość ma aktualny sygnał GPS. Wbudowany system anten pozwala na odpowiednie działanie urządzenia bez korzystania z anten zewnętrznych.

Zasilanie urządzenia za pomocą akumulatora Li-lon (pojemność 1100mAh) pozwala na jego ciągłą pracę aż do 24 godzin , przy czym istnieje możliwość jego wydłużenia poprzez podłączenie do zasilania zewnętrznego.

Lokalizator GPS MT90 Server do śledzenia przez internet


Usługa GeoFence pokazuje nam za pomocą czerwonego punktu ustalone początkowo strefy (wraz z godziną i datą), które zostały przekroczone (jest to dodatkowo płatna usługa informowania o przekroczeniu strefy). Wraz z zakupem urządzenia użytkownik dostaje roczny dostęp do systemu (koszty to wyłącznie zapewnienie odpowiedniej ilości środków na karcie SIM). Ponadto po zalogowaniu się w systemie użytkownik może sprawdzić wszystkie zarejestrowane dotychczas trasy , przejrzeć archiwum z ostatnich trzech miesięcy czy też dokonać konfiguracji urządzenia.

Dokładne śledzenie pojazdów i osób za pomocą specjalnej platformy GPS.

Najważniejsze cechy lokalizatora GPS MT90 Server:

  • intuicyjna obsługa i duża płynność w działaniu
  • niewielki rozmiar, który zwiększa możliwości kamuflujące
  • roczny pakiet dostępowy do platformy WWW
  • możliwość definiowania stref działania dzięk usłudze GeoFence
  • globalny zasięg działania
  • ciągła praca do 24 godzin (energoszczędny system zasilania)
  • odporna na zabrudzenia i wodę obudowa (norma IP65)