Lokalizator GPS TKStar dla psa myśliwskiego

729,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: TKSTAR

GPS TKStar - lokalizator dla psa myśliwskiego, idealny na wieczorne polowania i spacery

TKStar to lokalizator GPS dla psa wyposażony w pojemny akumulator gwarantujący pracę urządzenia w trybie czuwania nawet do 300 godzin.  Ciekawym i przydatnym rozwiązaniem są zintegrowane anteny GSM i GPS. Gwarantują lokalizację na żądanie z dokładnością do 15 metrów. Jeżeli chcesz mieć kontrolę nad zwierzęciem i w razie jego niespodziewanej ucieczki sprawdzić, gdzie akurat się znajduje - to urządzenie będzie bardzo pomocne. Dzięki modułowi GSM bez trudu i szybko namierzysz czworonożnego uciekiniera.

Lokalizator TKStar działa dzięki zintegrowanej antenie GPS oraz sieci GSM. W zależności od warunków panujących na zewnątrz - lokalizuje z dokładnością od 10 do 15 metrów. Aby namierzyć zaginione zwierzę wystarczy wysłać na kartę SIM umieszczoną w lokalizatorze wiadomość SMS. Odpowiedź zwrotna będzie zawierać aktualną pozycję zaznaczoną na mapie.

Lokalizator GPS dla psa myśliwskiego posiada akumulator gwarantujący pracę w trybie czuwania nawet do 300 godzin. Można ponadto ustawić czas uśpienia urządzenia. O aktualnym stanie zasilania informują diody LED umieszczone na zewnętrznej części lokalizatora.

Skuteczny lokalizator GPS dla psa myśliwskiego