Łuk bloczkowy Ek AXIS 2.5 CNC 30-70lb 32" kamuflaż

1 499,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Ek Archery Research

Łuk Axis firmy Ek Archery Research należy do grupy łuków zaawansowanych wykorzystywanych głównie w łucznictwie tarczowym, terenowym oraz myśliwstwie.

Poprzez majdan wycinany z aluminium metodą CNC Axis jest bardzo stabilnym oraz solidnym łukiem co w znaczący sposób wpływa na jego celność. Krzywki posiadają moduły ze zmienną geometrią przez co w wygodny sposób można zmieniać długość naciągu, posiłkując się tabelą zamieszczoną w instrukcji obsługi. Dodatkowo łuk ten wyposażony został w liczne tłumiki drgań przymocowane do majdanu, ramion oraz string-stoppera. Siłę naciągu można regulować poprzez śruby mocujące ramiona do majdanu. Dzielone ramiona wykonane zostały z włókna szklanego, które zostały przymocowane do majdanu przez dwu punktowy system podparcia. Cięciwa oraz kable zostały wykonane z materiałów odpornych na rozciąganie, przetarcie oraz wysokie obciążenia.

Łuk ten posiada gwinty do montażu podstawki, celownika oraz stabilizatora centralnego. Zaleca się stosowanie spustu oraz strzał z włókna węglowego, aluminiowych bądź kompozytów aluminiowo – karbonowych.

Axis należy do zaawansowanej grupy łuków bloczkowy z dużym zakresem regulacji. Łuk ten można ustawić zarówno dla młodzieży jak i osoby dorosłej. Decydując się na zakup Axis'a otrzymujemy produkt, który zmienia się razem z łucznikiem. Na początku przygody z łucznictwiem, adept zaczyna od niskich wartości naciągu a po opanowaniu odpowiedniej techniki, w łatwy sposób można dokonać zmiany nastawów.

DANE TECHNICZNE:
Długość naciągu [in]
23,25 - 32
Długość łuku ATA [in]
32
Let off (redukcja naciągu) [%]
75
Maks. prędkość [fps]
310
Masa [g]
1755
Siła naciągu [lb]
30-70
Typ mocowania ramion
śruby
Typ łuku
bloczkowy
Wariant łuku
dla praworęcznych
Wysokość cięciwy [in]
8
Zalecane strzały
aluminiowe,
aluminiowo - karbonowe,
karbonowe

Oferujemy szybkie dostarczanie paczek kurierem rowerowym na terenie Poznania po uprzednim kontakcie.

Zapraszamy wszystkie drużyny asg do współpracy z naszą nowo powstałą firmą SzpejSonStore
oferującą dużo dobrego szpeju w atrakcyjnych cenach.

Cena nie podlega negocjacji.