Luneta noktowizor Armasight Sirius Gen 2+ ID z obiektywem 5x

7 999,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Armasight

Uniwersalny noktowizor Armasight Sirius Gen 2+ ID z 5x powiększeniem obrazu

Wielofunkcyjny noktowizor Armasight Sirius oparty jest na silniku drugiej generacji. Nieproporcjonalnie niska cena w stosunku do poziomu wydajności sprzętu sprawia, że jest to model popularny zarówno wśród branż zawodowych tj. wojsko czy służby ochronne jak również do użytku myśliwskiego.

Wzmacniacz obrazu drugiej generacji w porównaniu do innych modeli cechuje się wyższą rozdzielczością i wydajniejszą technologią . Sirius wyposażony jest w wodoodporną, kompaktową obudowę wspartą dodatkowo stabilną konstrukcją. Wbudowany oświetlacz podczerwieni zapewnia dobrą widoczność w warunkach braku cząstkowego oświetlenia.

Urządzenie posiada rozszerzony rozmiar źrenicy wyjściowej, co sprawia, że wzrok nie przemęcza się podczas noszenia okularów. Noktowizor Sirius został zaprojektowany jako urządzenie wielozadaniowe, można trzymać go w dłoni, zamontować go na głowie, podłączyć go do aparatu fotograficznego lub kamery wideo. Informacje o właściwościach oświetlacza podczerwieni mieszczą się w polu widzenia, zwiększając komfort użytkowania . Zaawansowany system Total Darkness umożliwia pracę w warunkach słabej widoczności, a nawet w całkowitych ciemnościach.

W zestawie znajduje się prosty w montażu i wykonany z surowców najlepszej jakości obiektyw z 5-krotnym przybliżeniem obrazu. Zaprojektowali go eksperci z Armasight, wiodącego na świecie dostawcy nowatorskich technologii Night Vision. Jego zastosowanie pozwala na zwiększenie zasięgu noktowizora zarówno przy oświetleniu szczątkowym jak i z wbudowanym iluminatorem.

Modelowi Sirius 2+ dedykowane jest również specjalistyczne mocowanie taktyczne , które umożliwia zamontowanie noktowizora bezpośrednio na kask. Uprzęż została zaprojektowana w taki sposób, aby dopasować się do wielkości różnych rodzajów kasków. Mocowanie wykorzystywane jest zarówno w branżach wyspecjalizowanych tj. wojsko czy służby specjalne jak również w innych działalnościach o charakterze amatorskim.

Cechy zestawu promocyjnego:

  • noktowizor generacji 2+ ze zwiększoną rozdzielczością na poziomie 47-54 linii/mm
  • zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne, wodę i mgłę
  • uniwersalna konstrukcja z możliwością użycia nagłownego lub montażu kamery
  • wysokiej jakości szklana optyka z obiektywem o powiększeniu 5x
  • wielozadaniowy charakter noktowizora
  • 24 miesięczna gwarancja producenta