M14 EBR "chainsaw"

1 100,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Używany
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: CYMA
  • Napęd: Elektryczny

Witam
Na sprzedaż mam coś absolutnie nietypowego +10000 punktów lansu:)
M14 w układzie piły, bardzo wygodna sprawa, nieoceniona podczas milsimów. Spust w manetce, strzelamy niejako "dodając gazu" jak w motocyklu. Replika nawiązuje nieco klimatem do "smartgun'a" z Obcego, świetnie sprawdzi się w tematycznych strzelankach z uniwersum "Alien", "Stargate", "Star Trek", "Stalker", "CoD" itp.
Replika raczej dla długoletnich graczy, znudzonych wszelkiej maści M-kami, kałachami czy gietami, którzy lubią się wyróżniać.
Replika jak nówka wewnętrznie i na zewnątrz.
Sprzedaję kompletny zestaw czyli:
-replikę
-automatyczny, elektryczny magazynek na około 700 kulek
-akumulator

Opis producenta
Replika CM032 EBR SF została wykonana z metalu i tworzywa. Korpus repliki, zespół szyn RIS, prowadnicę kolby, lufę zewnętrzną a także zamek, mechaniczne przyrządy celownicze i większość drobnych elementów wykonano z jednolitego stopu cynku i aluminium.

Wewnątrz repliki znajduje się gearbox w standardzie V7 pozwalający na prowadzenie ognia w trybie pół-automatycznym. Dzięki długiej lufie replika zapewnia dobre skupienie oraz zasięg. Dodatkowo model CM032 EBR SF stanowi świetną bazę pod budowę repliki karabinu wyborowego, choć również i w wersji bazowej pozwala na efektywne prowadzenie precyzyjnego ognia na średnim dystansie.
Zamontowany zespół szyn RIS nie tylko nadaje replice nowoczesnego, nieco zastraszającego wyglądu, ale również doskonale spisuje się jako platforma montażowa dla różnorakich urządzeń i akcesoriów zewnętrznych, takich jak dwójnóg, chwyt taktyczny, latarka czy laserowy wskaźnik celu.

Replika CM032 EBR SF jest doskonałą propozycją dla każdego strzelca wyborowego poszukującego repliki z jednej strony nietypowej, z drugiej ciekawej wizualnie, z trzeciej zaś funkcjonalnej i w pełni dostosowywalnej do potrzeb użytkownika.

Kontakt najlepiej mailowy.

Pisać negocjować ,próbować... nie gryzę :)
W ramach pokrycia części kosztów mogę przyjąć jakąś replikę w rozliczeniu .
Jednak chciałbym by większość zapłaty stanowiła gotówka.

Pozdrawiam