Mantis - MT-5b Kunitza - Silver Blade (24898)

360,50 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone

Stal: 154CM
Rękojeść: G10
Długość całkowita: 223mm
Długość ostrza: 78mm
Grubość głowni: 3mm
Waga: 259g

Mocny nóż taktyczny z ostrzem otwieranym kciukiem, przy pomocy otworu u jego nasady. Głownia wykonana została z doskonałej jakości stali klasy 154CM. Po otarciu blokowana jest stalową blokadą linerlock. Na stalowych linersach osadzono wykonane z materiału G10 w technologii CNC, okładziny o porowatej, antypoślizgowej fakturze.

W górnej części rękojeści i głowni znajdują antypoślizgowe nacięcia, stanowiące doskonałe podparcie dla kciuka. Jelcowaty kształ dolnej części rękojeści zapobiega zsunięciu się dłoni na ostrze podczas pracy.

W tylnej części rękojeści znajduje się otwór do przymocowania, linki, smyczy lub paracorda. Nóż wyposażony jest w stalowy klips, który można zamontować po obu stronach rękojeści.

Mantis Knives - noże firmy Mantis cechują się niezwykle ciekawym, wpadającym w oko designem oraz ujmującym stylem. Porządne materiały oraz stal wysokiej jakości zapewniają niezwykłą użyteczność. Noże te to bardzo pożądany element wyposażenia EDC, a także nieodzowny punkt w kolekcji każdego miłośnika noży.