ND17 Iluminator podczerwieni/Latarka wersja LIMITED

385,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Amazing Lens

ND17 jest jednym z najmocniejszym ledowych iluminatorów podczerwieni o zasięgu do 200 metrów. Po wymianie wewnętrznej główki może być latarką emitująca czerwone, zielone bądz białe światło. ND17 charakteryzuje się długością fali 850nm oraz mocą 1050mw. Posiada asferyczną głowicę umożliwiającą regulację emitowanej wiązki światła.

ND17 bardzo dobrze sprawdza się w urządzeniach Gen 1, Gen 1+, Gen 2, Gen 3, a zwłaszcza w cyfrowych urządzeniach noktowizyjnych CMOS/CCD dostarczając więcej światła i lepszą jasność obrazu niż fabrycznie montowane iluminatory. Całkowicie eliminuje efekt ciemnych plam powstały w niektórych urządzeniach przy montowanych w nich iluminatorach. Bardzo dobrze wspomaga przykładowe cyfrowe noktowizory: Pulsar N750, PulsarN770, Pulsar z serii ReconX, Yukon photon, Pulsar forward DFA75, Armasight Drone Pro.

ND17 można stosować do noktowizorów trzymanych ręcznie lub montowanych na broni dostarczając intensywnego doświetlenia. Regulowany strumień wiązki i poziom mocy przyciemniania pozwala na dostosowanie odpowiedniej ilości światła do każdej sytuacji.

Kompatybilność

ND17 jest kompatybilny z Gen 1, Gen 1+, Gen 2, Gen 3 i cyfrowymi urządzeniami noktowizyjnymi.

Obsługa ND17

Zmiana trybów ND17:
Aby zmienić tryb ustawień światła należy nacisnąć przełącznik zasilania.
Tryby: wysoki, średni, niski.
Uwaga: powolne miganie światła  (mrowienie obrazu) oznacza słabą moc baterii.
Zmienianie ustawień w każdym trybie:
Aby zmienić ustawienia w poszczególnych trybach należy 1 raz lekko nacisnąć przycisk POWER.

UWAGA

ND17 umożliwia osiągnięcie całkowitej ostrości i gdy zostanie ona uzyskana wówczas urządzenie emituje wzorki takie jak linie . Całkowita ostrość nie zawsze jest jednak optymalnym ustawieniem przy oświetlaniu celu czy strzelaniu natomiast potwierdza, że dioda ledowa i asferyczna soczewka emituje jak najbardziej wydajną i największą ilość światła.

ND17 jest zasilane baterią 18650, która jest wsuwana do korpusu urządzenia biegunem dodatnim skierowanym w kierunku soczewki. NIE WOLNO UŻYWAĆ 2 baterii CR123A!W zestawie otrzymujesz:

  • ND17
  • Ładowarkę
  • Akumulator
  • Przełącznik dodatkowy żelowy montowany na kablu
  • Zawieszkę