Ogrodzenie zapachowe Hagopur z aplikatorem 675 ml

96,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy

Sprawdzony i w 100% skuteczny
Efekt długotrwałego działania do ​​6 tygodni
Szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach
Aplikacja za pomocą dołączonego aplikatora

Ogrodzenie zapachowe Hagopur to preparat, który bezpiecznie odpycha i odstrasza wszelkiego rodzaju zwierzynę z obszarów i terenów, w których zwierzyna dzika nie jest mile widziana. Testowany i w 100% skuteczny preparat do odstraszania dzika, jelenia, sarny itp. Hagopur jest silnie aromatyczny, ale nie jest niebezpieczny dla ludzi. Dlatego może być również stosowany w obszarach zamieszkałych przez ludzi.

Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, czy to w łowiectwie, leśnictwie, rolnictwie, do ochrony ziemi, łąk, sadów, winnic, cmentarzy itp. Można go również stosować przeciw przegryzaniom kabli w samochodzie. Jest niezwykle wydajny i może być używany przez cały rok . Po aplikacji gwarantuje długotrwały efekt do 6 tygodni. W przypadku bardzo silnego i ulewnego deszczu zalecamy ponowne nałożenie, aby uzyskać 100% efekt.

Płot zapachowy - pianka jest materiałem nośnym, który można natychmiast zastosować i który zawiera naturalny koncentrat zapachowy, który po aplikacji działa ok. 4 - 6 tygodni. Nałożony pojemnik z pianki wystarcza na około 3 - 5 lat. Piankę, która sama trzyma się na podłożu, nakładamy w formie dużej piłki tenisowej lub w dziesięciocentymetrowych paskach o szerokości około 2-3 palców na gałęziach, korze drzew, pniakach, kołkach lub ewentualnie barierach zderzeniowych. Aplikacja na stronę bariery odwróconą do drogi. Zwiększa to uwagę zwierzyny, która kontynuuje migrację. Efekt ochronny osiąga się w połączeniu z dźwiękami i ruchem drogowym. Zawartość opakowania wystarcza na około 200 kulek pianki, które można nakładać w odległości około 5 m w dwóch rzędach = 500 m ogrodzenia zapachowego po jednej stronie drogi.

Dobra rada z praktyki:

Piankę nakładaliśmy wzdłuż drogi, gdzie dochodziło do zderzeń ze zwierzętami. Hagopur zastosowaliśmy na krzaki, barier zderzeniowe i drewniane kołki. Nałożyliśmy piankę wielkości piłki tenisowej w odległości około 15-20 metrów. Efekt był widoczny natychmiast i nie dochodziło już do kolejnych kolizji ze zwierzętami w aplikowanych miejscach. Hagopur regularnie stosujemy wiosną i późnym latem.

  • Email: info@fotopulapka.pl
  • Telefon: +48 666 529 779 (Powołaj się na NetGun.pl)
  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Kod pocztowy: 30-081
  • Miejscowość: Kraków
  • Ulica: ul. Królewska 65a/1
Pokaż na mapie
Kurier
  • Przesyłka kurierska - przedpłata (16,00 zł), płatność przy odbiorze (16,00 zł)