OKULARY BALISTYCZNE HAMEL MULTICAM - VAPOR SHIELD ANTI-FOG G-15

198,99 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: EDGE EYEWEAR

CECHY PRODUKTU
Waga:    40 g
Materiał:    TR90/Nylon
Kamuflaż:    multicam
Osłona wzroku:    poliwęglan
Barwa szkieł:    przyciemniana
Kod produktu    XH61-G15-MC


Firma Edge Eyewear zobowiązuje się do maksymalizowania bezpieczeństwa oczu. Ta poważna odpowiedzialność wymaga rygorystycznych testów w celu zapewnienia zgodności z najwyższymi standardami. Każdą parę okularów poddaje się najtrudniejszym testom. Wszystkie okulary Edge Eyewear gwarantują zgodność z amerykańską cywilną normą wytrzymałościową ANSI Z87.1+2010 oraz wojskową normą balistyczną MCEPS GL-PD 10-12.

Soczewki VAPOR SHIELD G-15: przez soczewki przechodzi 15% światła blokując 99,9% promieniowania UVA/UVB/UVC.
* G-15: Specjalistyczna technologia zaprojektowana przez US Air Force i stosowana w soczewkach Aviator. Podczas rozległych eksperymentów z widmem światła stwierdzono, że transmisja zielonego i żółtego światła może być maksymalizowana (dwa najlepiej postrzegane kolory przez ludzkie oko). Wynikiem jest neutralna, prawdziwa perspektywa, co powoduje zauważalne uczucie chłodzenia dla oczu. Edge Eyewear jest pierwszą firmą w historii, która zaoferowała soczewki G-15 w okularach ochronnych.
* VAPOR SHIELD: na większość sytuacji wystarcza standardowa powłoka anti-fog - ale do warunków ekstremalnych Edge Eyewear opracował rewolucyjną powłokę anti-fog klasy wojskowej o nazwie "VAPOR SHIELD" która jest absolutnie odporna na zaparowanie.

Oferujemy szybkie dostarczanie paczek kurierem rowerowym na terenie Poznania po uprzednim kontakcie.

Zapraszamy wszystkie drużyny asg do współpracy z naszą nowo powstałą firmą SzpejSonStore
oferującą dużo dobrego szpeju w atrakcyjnych cenach.

Cena nie podlega negocjacji.