OKULARY BALISTYCZNE HAMEL - VAPOR SHIELD ANTI-FOG TIGER'S EYE

189,99 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: EDGE EYEWEAR

CECHY PRODUKTU
Waga:    40 g
Materiał:    TR90/Nylon
Kolor:    czarny
Osłona wzroku:    poliwęglan
Barwa szkieł:    miedziana
Kod produktu    XH610


Firma Edge Eyewear zobowiązuje się do maksymalizowania bezpieczeństwa oczu. Ta poważna odpowiedzialność wymaga rygorystycznych testów w celu zapewnienia zgodności z najwyższymi standardami. Każdą parę okularów poddaje się najtrudniejszym testom. Wszystkie okulary Edge Eyewear gwarantują zgodność z amerykańską cywilną normą wytrzymałościową ANSI Z87.1+2010 oraz wojskową normą balistyczną MCEPS GL-PD 10-12.

Soczewki VAPOR SHIELD Tiger's Eye: przez soczewki przechodzi 50% światła blokując 99,9% promieniowania UVA/UVB/UVC. Idealne na pochmurne dni i zamglenia.
* Tiger's Eye: Edge Eyewear jest pierwszą firmą która oferuje filtr niebieskiego światła w soczewkach swoich okularów ochronnych. Niebieskie światło dochodzi do oka w krótszej długości fali skupiając się zbyt daleko przed siatkówką. Wynikiem jest niebieskie rozmycie, które zmniejsza ostrość i powoduje zmęczenie oczu, szczególnie podczas jazdy. Soczewki Tiger's Eye w kolorze miedzi odfiltrowują odpowiednią ilość światła niebieskiego, aby dać większą głębię postrzegania. Otoczenie staje się jaśniejsze i ostrzejsze.
* VAPOR SHIELD: na większość sytuacji wystarcza standardowa powłoka anti-fog - ale do warunków ekstremalnych Edge Eyewear opracował rewolucyjną powłokę anti-fog klasy wojskowej o nazwie "VAPOR SHIELD" która jest absolutnie odporna na zaparowanie.