Okulary Pilla

4 680,00 zł
Sprzedam
 • Stan przedmiotu: Nowy
 • Do końca: 1 dzień
 • Producent: Pilla

Seria OUTLAW
Okulary OUTLAW X są perfekcyjnym instrumentem optycznym wykorzystującym specjalnie stworzone przez ZEISS dla firmy Pilla szkła VIVX. Zapewniają one każdemu strzelcowi idealny obraz bez jakichkolwiek zakłóceń.
Seria OUTLAW została zaprojektowana w oparciu o unikalny system rozłożenia wagi okularów. Dzięki wydłużeniu zauszników o 6mm oraz innowacyjnym pomyśle rozdwojenia końcówek, okulary nie tylko idealnie układają się na głowie, ale również przenoszą ciężar z noska na skronie.
Każde szkła posiadają specjalną gumową opaskę, która oddziela okulary od skóry, dzięki czemu nie ma ryzyka zatłuszczenia ich powierzchni. Opaska posiada otwory wentylacyjne, przez które wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz i nie zaparowuje szkieł.
Rozmiary
Okulary OUTLAW występują w dwóch rozmiarach:
1) X6 (rozmiar M – L), wymiary powierzchni szkła to 150mm szerokości i 55mm wysokości; polecane dla osób o szerszej twarzy lub takich, które nie przepadają za ciasno przylegającymi okularami
2) X7 (rozmiar S – M), polecany dla osób o węższej twarzy, którym zależy na bardziej przylegających okularach
Ramki
Dla jak najlepszego dopasowania okularów do twarzy, sugerujemy wybór specjalnych oprawek z rozdwojoną końcówką zauszników. Ramki zrobione są z włókna węglowego, co zapewnia zarówno wytrzymałość, jak i niezwykle niską wagę całego zestawu. Unikalna geometria ramek podnosi nieco przód okularów, dzięki czemu ich waga oparta jest na skroniach, a nie na nosku, co zdecydowanie podnosi komfort noszenia. Końcówki można dowolnie wyginać dla lepszego dopasowania okularów.
Okulary OUTLAW mają w sumie 13 różnokolorowych ramek do wyboru.
Wkładki korekcyjne
Istnieje możliwość zamówienia specjalnych wkładek korekcyjnych dla modeli OUTLAW X6 i X7. Osoby o dużej wadzie wzroku powinny wybrać model X6, ponieważ daje on większe możliwości kompensacji.
Szkła
Wybór odpowiednich szkieł jest absolutnie kluczowy i zależy od trzech czynników: koloru rzutków, koloru tła oraz warunków atmosferycznych. Zapraszamy do skorzystania z symulatora szkieł w celu sprawdzenia, jak poszczególne okulary zachowują się w danych warunkach.

Prosimy pamiętać o tym, że ze względu na inaczej rozmieszczone klipsy mocujące, szkła do oprawek OUTLAW X6 nie pasują do OUTLAW X7 i odwrotnie.
Dostępne kolory szkieł dla modeli OUTLAW X
1) seria Enhanced Definition ED
Wykorzystuje specjalną technikę filtrowania, która podkreśla wszystkie kolory dla stworzenia zbalansowanego obrazu. Celem szkieł serii Enhanced Definition jest maksymalne wyostrzenie wszystkich szczegółów dla uzyskania jak najbardziej wyraźnego widoku. Doskonały wybór dla strzelców, którym zależy na intensywnych, ale naturalnych kolorach i czystości obrazu.
Dostępne kolory:
10ED, 26ED, 44ED, 58ED
2) seria High Contrast RHC, HC, HCP, HCW
Wykorzystują technikę filtrowania, która powoduje dodatkowe nasycenie kolorów w celu wyostrzenia przejść między celem a tłem. Ciemne kolory stają się ciemniejsze, a jasne jaśniejsze, przez co obraz zyskuje dodatkową ostrość i głębię.
Dostępne kolory:
18RHC, 50RHC, 54HC, 60HCP, 62HCW, 76HC, 94HC
3) seria Max Orange MXD, MAX, MWN
Seria Max Orange została stworzona po to, żeby zapewnić strzelcom o 600% wyraźniejszy wzrost widoczności pomarańczowego spektrum barw. Szkła Max Orange koncentrują się na tym wybranym, wąskim przedziale spektrum i ułatwiają oku zarejestrowanie właśnie tych barw, jednocześnie zapewniając głębię obrazu. Dzięki temu szybciej wychwytuje się pomarańczowe rzutki na dowolnym tle.
Dostępne kolory:
32MXD, 45MAX, 69MNW
4) seria Neutralizer N, MWN, CP
Seria Neutralizer została stworzona w celu wytłumienia jednej części spektrum barw – zieleni. Technologia filtracji sprawia, że kolor zielony jest mniej nasycony, przy jednoczesnym zachowaniu ostrości szczegółów. Szkła polecane do strzelania celów na tle zieleni.
Dostępne kolory:
22N, 44N, 66N
Komplet okularów OUTLAW X6
Komplet zawiera ramki wybranego koloru oraz zestaw trzech szkieł (do wyboru). Okulary zapakowane są w metalowe pudełku

 • Email: hurt@rwhunt.pl
 • Telefon: 881303491 (Powołaj się na NetGun.pl)
 • Kraj: Polska
 • Województwo: opolskie
 • Kod pocztowy: 46-200
 • Miasto / najbliższe miasto: Kluczbork
 • Miejscowość: Kluczbork
 • Ulica: Katowicka 14
Pokaż na mapie
Kurier
 • Przesyłka kurierska - przedpłata (20,00 zł), płatność przy odbiorze (25,00 zł)
Odbiór w punkcie
 • Odbiór osobisty - przedpłata, płatność przy odbiorze