Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER VBS 16 Li-ion

476,00 zł
Sprzedam
 • Stan przedmiotu: Nowy
 • Do końca: Zakończone

Akumulatorowy opryskiwacz VILLAGER VBS 16 Li-ion to jeden z naszych najbardziej lubianych produktów. Wygodny i prosty w obsłudze do zastosowania zarówno w ogrodach przydomowych i dużych sadach z roślinami dekoracyjnymi lub użytkowymi. Doskonale nadaje się również do zastosowań profesjonalnych podczas pracy w terenie, prac leśnych oraz w szklarniach.

Jedną z największych zalet opryskiwacza akumulatorowego jest jego niska waga, zaledwie 9,5 kg , dzięki czemu nie jest męczący podczas oprysku. Opryskiwacz VILLAGER VBS 16 Li-ion zasilany jest litowo-jonowym akumulatorem 12V/8 Ah nowej generacji z czasem pracy po jednym naładowaniu do 5 godzin , co pozwala na komfortową pracę przez dłuższy czas. Pojemność zbiornika cieczy opryskowej wynosi 16 litrów.

W zestawie z opryskiwaczem znajdują się 2 lance (2x60cm) pozwalające na dostosowanie żądanej długości oraz 2 rodzaje dysz opryskowych (pojedyncza i podwójna). Zasięg urządzenia wynosi do 3 metrów. Podwójna dysza pozwala zwiększyć wydajność na większych powierzchniach oprysku. Bardzo przydatnym dodatkiem do oprysku wybranych roślin lub ich części jest dysza punktowa H 01 skupiająca powierzchnię oprysku. Dzięki zastosowaniu tej pomocniczej dyszy oprysk opadnie na wybrane części roślin zapewniając dokładną aplikację.

Lanca opryskowa jest wytrzymała i zarówno lekko elastyczna , co ułatwia manipulację zarówno przy domu jak też przy profesjonalnym zastosowaniu ogrodniczym opryskiwacza VBS 16 Li-On. Zamiast ręcznego, męczącego pompowania akumulator z ekologicznym silnikiem zrobi pracę za Was. Producent nie zapomniał również o wentylu regulacji ciśnienia oprysku.

W zestawie standardowo znajduje się ładowarka. Stan naładowania akumulatora sprawdzicie na kolorowym zegarze kontrolnym informującym o zbliżającym się czasie ładowania . Zielony kolor na wskaźniku oznacza naładowaną i gotową do pracy baterię. Pomarańczowy kolor informuje o prawie rozładowanej baterii, natomiast kolor czerwony informuje o ewentualnej awarii akumulatora lub o tym iż należy go wymienić. Dodatkowy akumulator jest dostępny w naszej ofercie.

Jeśli w Waszym ogrodzie znajdują się wysokie drzewa polecamy wydajny spalinowy opryskiwacz lub spalinowy zraszacz jako uzupełnienie do kolejnych prac ogrodowych tam gdzie jest potrzebna jeszcze większa wydajność i maksymalny zasięg oprysku lub zraszania.

 • Akumulator : 12V/8 Ah, Li-ion
 • Pojemność zbiornika na ciecz opryskową: 16 l
 • Wydajność: 800 l/min.
 • Czas pracy akumulatora: 5 godzin
 • Czas ładowania : 5-6 godzin
 • Ciśnienie robocze: 2,7-4 bar
 • Waga: 5,9 kg
 • Wentyl regulacji ciśnienia: tak
 • Długość lancy opryskowej: 1,2m (2 x 0,6m)