Pakowarka próżniowa FoodSaver V2240 - powystawowa

459,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy

Utrzymuje świeżość i zachowanie cech organoleptycznych żywności
2 poziomy pakowania próżniowego w zależności od żywności: żywność sucha lub mokra
Intuicyjna obsługa za naciśnięciem jednego przycisku
Automatyczne uzyskanie próżni i zgrzanie folii
Łatwe przechowywanie
Pasek postępu pakowania
Prosty mechanizm blokujący

System pakowania próżniowego FoodSaver zapewnia świeżość i chroni wartość odżywczą żywności, zmniejsza ilość odpadów, pomagając zmniejszyć wydatki na artykuły spożywcze. Zgrzewy są bardzo szczelne, aby zapobiec przedostawaniu się tlenu i wilgoci do żywności.

Pakowarki próżniowe FoodSaver wykorzystują wytrzymałą profesjonalna folię rowkowaną, która pozwala na dokładne odsysanie powietrza, tworząc tym samym próżnię. Artykuły spożywcze zapakowane w ten sposób oraz zamrożone maja przedłużony okres przydatności do spożycia z 6 miesięcy do 2-3 lat / mięso, warzywa, owoce /. W lodówce okres przydatności do spożycia przedłuża się do 6 miesięcy. Worki wykonane ze specjalnej folii mogą być myte i ponownie wykorzystane. Mrożonki mogą być gotowane w tej folii, rozmrożone bądź też podgrzewane w kuchence mikrofalowej.

Utrzymuj świeżość żywności przez długi czas i zapobiegaj tworzeniu się bakterii. Zapakowane próżniowo artykuły spożywcze mogą byc przechowywane kilkakrotnie dłużej. Urządzenie do próżniowego pakowania żywności FoodSaver V2240
to dobra inwestycja, dzięki której oszczędzają państwo pieniądze oraz czas. Urządzenia FoodSaver są dostępne dzięki importerowi IBO PL Dzięki FoodSaver pozbędą się państwo nieprzyjemnych zapachów w lodówce i już nigdy więcej nie będzie trzeba zbytecznie wyrzucać jedzenia.

Towar, który był rozpakowany w sklepie i na wystawie, był przedstawiany klientom,. Towar nowy, nie używane, ale mogże nosić ślady użytkowania. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

  • Email: info@fotopulapka.pl
  • Telefon: +48 666 529 779 (Powołaj się na NetGun.pl)
  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Kod pocztowy: 30-081
  • Miejscowość: Kraków
  • Ulica: ul. Królewska 65a/1
Pokaż na mapie
Kurier
  • Przesyłka kurierska - przedpłata (16,00 zł), płatność przy odbiorze (16,00 zł)