Pistolet gazowy Arm Gas 22

139,99 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Start Mateja

Pistoletowy miotacz gazu, na zakup którego nie musisz mieć zezwolenia . Jego niewielkie wymiary pozwalają dyskretnie przenosić w kaburze na pasku a także kieszeni, zaś realistyczny wygląd skutecznie zniechęci napastnika przed kontynuowaniem napaści. Znacząca waga i zwarta budowa pozwala wykorzystać Arm Gas także po wyczerpaniu zasobnika gazu.

  • Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich – skutecznie pozbędziesz się agresora,

  • W sytuacji zagrożenia unikniesz bezpośredniego kontaktu z napastnikiem – skuteczny zasięg 'pistoletu' to aż 5 metrów,

  • Realistyczny wygląd sprawia, że w większości przypadków użycie gazu nie będzie konieczne (pistolet wizualnie przypomina broń palną),

  • Jeden nabój (pojemnik z gazem) wystarcza na kilka strzałów, wymiana na nowy zajmie ok, 10 sekund – to nie jest 'jednorazówka'

Dzięki niemu poczujesz się o wiele bezpieczniej! Zasięg tego 'pistoletu' to nawet 5 metrów – z tej odległości specjalna mieszanka drażniącego gazu ( kapsaicyna alkaloidowa–OC – substancja powodująca m.in. bardzo silne pieczenie śluzówek) skutecznie " unieruchomi " każdego napastnika aż na 30 minut (nawet będącego pod wpływem alkoholu czy narkotyków!).

Pistolet gazowy Arm Gas 22 jest wyjątkowo prosty w obsłudze . Atutem jest tutaj możliwość kilkukrotnego wystrzału – dzięki temu nawet jeśli napastnik próbuje zrobić unik, spokojnie możesz jeszcze raz wycelować i ponowić "strzał" (jedna kapsuła starcza na około 6 strzałów). Wymiana kapsuły z gazem zajmie Ci jedyne 10 sekund!

Pistolet wykonano z ciężkiego stopu, dzięki czemu nie tylko wygląda realistycznie, ale można go użyć do zadawania ciosów w kontakcie bezpośrednim z napastnikiem także po wyczerpaniu zasobnika gazu. Najczęściej jednak realistyczny wygląd sprawia, że wystarczy tylko wyjąć pistolet, aby skutecznie odstraszyć napastnika .
Do tego produktu musisz zakupić wkład gazowy : Wkład znajdziesz tutaj
Wymiary: 155 x 115 x 20 mm
Waga: 620 g
Producent: Mateja, Polska

>>Gaz pieprzowy ważne informacje<<