Pistolet wiatrówka Walther P-38

590,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: Umarex
  • Kaliber: 4.5 mm
  • Moc: Poniżej 17 J
  • Napęd: CO2

Pistolet wiatrówka Walther P-38

Wiatrówka pistolet Walther P-38 to pneumatyczna replika charakterystycznej niemieckiej broni z okresu II wojny światowej. Z oryginałem łączy go nie tylko wygląd, ale przede wszystkim wysoka jakość i dbałość o każdy szczegół wykonania. Wiatrówka ta została wykonana całkowicie z metalu, co znacznie zwiększyło jej wytrzymałość i niezawodność, a także nadało jej realistycznej masy, każdy użytkownik może poczuć się, jakby trzymał w rękach prawdziwą broń.

Wiatrówka Walther P-38 jest zasilany kapsułą CO2 o pojemności 12 gramów instalowaną w chwycie, po wyciągnięciu magazynka i zdjęciu jednej z okładzin. Wiatrówka ta strzela kulkami stalowymi kalibru 4,5 mm. Prędkość wylotowa wystrzeliwanych śrutów wynosi około 125 m/sek., co pozwala celnie razić cele oddalone nawet do kilkunastu metrów. Twarde, metalowe kulki mogą przebijać obiekty, takie jak butelki i inne pojemniki napełnione płynem, a także bardzo widowiskowo rozrywać owoce. W tej wiernej replice zainstalowano zamek z systemem blow-back, imitującym jego pracę podczas strzelania. Po każdym strzale zamek porusza się w tył napinając kurek, a z magazynka pobierana jest następna kulka. Jeżeli w magazynku zabraknie kulek, zamek pozostanie w tylnym położeniu, dokładnie jak w pierwowzorze broni palnej. Zapewnia to niepowtarzalne wrażenia podczas rekreacyjnego strzelania, pozwala też doskonalić się strzelcom o różnych poziomach umiejętności. Wymienny magazynek mieści 20 kulek, dzięki czemu wiatrówka nie wymaga częstego doładowywania, co pozwala użytkownikom poświęcić optymalny czas na zabawę.

Walther P38 posiada bezpiecznik skrzydełkowy, umiejscowiony dokładnie tam, gdzie w oryginalnej wersji broni. Po jego przełączeniu, nie można pociągnąć za spust i oddać strzału. Prowadzi to do zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników zabawy, wiatrówkę odbezpieczamy dopiero w chwili skierowania muszki i szczerbinki na cel. Broń pneumatyczna powinna być przenoszona z włączonym bezpiecznikiem, zmniejszy to ryzyko przypadkowego wystrzału i trafienia kulką w niepożądane miejsce. Dodatkowym atutem proponowanej repliki jest charakterystyczny sposób jej rozkładania, identycznie jak w oryginale proces ten zaczynamy od demontażu lufy.

Spust funkcjonuje w trybie single action, po odciągnięciu kurka P38 jest gotowy do oddania strzału. W tym trybie język spustowy musi pokonać niewielką drogę, co pozytywnie wpływa na celność śrutu, ponieważ trudniej „zerwać” strzał.

Walther P38 w tej wersji może służyć nie tylko do strzelania rekreacyjnego, to także wspaniały element wyposażenia każdego miłośnika rekonstrukcji historycznych. Wręcz idealne odwzorowanie detali palnego odpowiednika powoduje, iż Walther świetnie sprawdzi się na każdym widowisku rekonstruktorskim poświęconym wydarzeniom z czasów II wojny światowej. Oczywiście wiatrówki Walther P-38 nie trzeba zabierać w teren, może ona równie imponująco wyglądać w gablocie każdego kolekcjonera uzbrojenia i ekwipunku z tamtych czasów. Możliwość rozkładania pistoletu z pewnością doceni każdy, kto poszukuje stuprocentowej wierności w odwzorowaniu konstrukcji broni historycznej.

Dane Techniczne:
Blow Back Jest
Dostawy i nowości Umarex
Gwarancja 6 miesięcy
Napęd / zasilanie Napęd gazowy - CO2 12g
Nazwa Pistolet wiatrówka Walther P-38
Pistolety wiatrówki Na CO2
Pojemność magazynka [szt.] 20 szt
Producent Umarex
Restock Restock
SEO repliki airsoft z blow-back
Tryb ognia Ogień pojedynczy
Waga [g] 835
Wykonanie Metal + tworzywo sztuczne

Zestaw zawiera:

- replika
- magazynek
- instrukcja użytkownika


Oferujemy szybkie dostarczanie paczek kurierem rowerowym na terenie Poznania po uprzednim kontakcie.

Zapraszamy wszystkie drużyny asg do współpracy z naszą nowo powstałą firmą SzpejSonStore
oferującą dużo dobrego szpeju w atrakcyjnych cenach.
Cena nie podlega negocjacji.