Pokrowiec na broń Protector Large

580,00 zł
Sprzedam
 • Stan przedmiotu: Nowy
 • Do końca: 9 dni
 • Producent: SAG

Pokrowiec SAG chroni jednostkę broni długiej oraz akcesoria, pozwala na jej dyskretne przenoszenie i zabezpiecza przed uszkodzeniem oraz warunkami atmosferycznymi.

Długość:              117 cm
Szerokość:          34 cm
Wysokość:          9 cm (bez broni), z kieszeniami 19 cm

Bez problemu pomieści: M16, AK47/74, L86, Galil

Pokrowiec wykonano z  Cordury 750 dtex. Pozwoliło to zauważalnie zmniejszyć ciężar własny pokrowca przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości i odporności na przetarcia.
Inaczej niż w konkurencyjnych produktach, ścianki pokrowca wypełniono gęstą, sprężystą pianką o grubości aż 40 mm. Dzięki temu broń jest lepiej chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Główna komora i wszystkie kieszenie zamykane zamkiem błyskawicznym z dwoma suwakami, renomowanej firmy YKK. Przed warunkami atmosferycznymi każdy zamek chroni specjalna patka.

Główna przestrzeń zawiera trójkątną kieszeń odpowiadającą za stabilizowanie położenia broni. W przednią część wszyto taśmy systemu PALS. Pozwalają one regulować położenie przedniego punktu zaczepienia broni, a w pozostałej wolnej przestrzeni dopinać kieszenie i akcesoria.

Większą, środkową kieszeń zewnętrzną wyposażono w  dwie mniejsze  zamykane wspólnym zamkiem błyskawicznym. Zastosowanie wytrzymałej siatki pozwala na łatwą identyfikację ich zawartości.
Między kieszenią a główną komorą znajduje się zamykana rzepem przestrzeń. Jest ona idealna do przenoszenia płaskich przedmiotów takich jak tarcze strzeleckie lub magazyny prasowe .

Mniejszą, prawą kieszeń wyposażono w dwie przegródki z wytrzymałej siatki.
W przestrzeni między kieszenią a główną komorą umieszczono dyskretną przestrzeń, z myślą o skrytym przenoszeniu kluczy lub dokumentów. Dostęp do niej znajduje się w krawędzi sąsiadującej z dużą kieszenią zewnętrzną. Zamykana jest przy pomocy szerokiego rzepa.

Wnętrza kieszeni pokryto materiałem o właściwościach zbliżonych do miękkiego rzepa. Pozwala to na przyczepianie akcesoriów i organizowanie zawartości.

Do pleców pokrowca przyszyto taśmy 25 mm. Umożliwiają one montaż wielofunkcyjnych, w pełni regulowanych szelek nośnych. Ponieważ taśmy wykonano zgodnie z systemem PALS można na nich awaryjnie montować dodatkowe akcesoria i kieszenie.
Produkt objęty dożywotnią gwarancją.


Dostępne kolory:
- Czarny
- CCE (francuski)
- Coyote brown
- DPM Pustynny (UK)
- DPM (UK)
- MTP (UK)
- Flecktarn (niemiecki)
- M/98 (norweski)
- M04 (fiński)
- M90 (szwedzki)
- Multicam Crye *
- Oliwkowy
- Czerwony
- Śnieżny
- Woodland (USA)
- WZ.93 (polski)
- Vegetata (włoski)
- Zielono-piaskowy
- Rdzawo-Czarny

 • Email: sag@sagear.eu
 • Telefon: +48693537533 (Powołaj się na NetGun.pl)
 • Kraj: Polska
 • Województwo: małopolskie
 • Kod pocztowy: 32-400
 • Miasto / najbliższe miasto: Myślenice
Pokaż na mapie
Kurier
 • Przesyłka kurierska - przedpłata (15,00 zł), płatność przy odbiorze (20,00 zł)
Paczka pocztowa
 • Paczka pocztowa priorytetowa - przedpłata (9,00 zł)
Odbiór w punkcie
 • Odbiór osobisty - przedpłata