Replika strzelby CAM870M firmy APS, plujący łuskami shotgun

1 900,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone
  • Producent: APS
  • Napęd: Gazowy

Replika strzelby CAM870M

Replika CAM870M produkcji APS to bez dwóch zdań najbardziej realistyczna w obsłudze i działaniu strzelba dostępna na rynku airsoftowym. Już w dniu premiery stał się obiektem pożądania wielu kolekcjonerów, jednak poza ozdobą ściany stanowi też bardzo skuteczną broń do airsoftowych działań o specyfice CQB.

Strzelba wykonana została z najwyższą dbałością o szczegóły, konstrukcja w 100% z metalu i stali, poza stałą kolbą oraz łożem - te zostały wytworzone z naturalnego, lakierowanego drewna sklejkowego. Doskonałe spasowanie i materiały użyte do produkcji sprawiły, iż CAM870M sprawia niezwykle solidne wrażenie od razu po wzięciu do ręki. Jest to wręcz wrażenie trzymania broni palnej, a nie strzelby airsoftowej. Wygodna stopka kolby z twardej gumy zapewnia stabilne oparcie podczas strzelania. Strzelba posiada komplet mechanicznych przyrządów celowniczych oraz zaczepy do mocowania pasa nośnego.

Jest to shotgun o zasilaniu gazowym (CO2), po każdym strzale i przeładowaniu Wyrzucający Pustą Łuskę. Sam proces przeładowania przebiega bardzo sprawnie - łoże wraz z mechanizmem porusza się płynnie, również sam odgłos przeładowania to sama przyjemność dla ucha. Aby zapobiec przypadkowemu zagubieniu wystrzelonych shellsów w polu, do repliki dołączono siatkowy worek zrzutowy mocowany na korpusie.

APS zastosowało tu system zasilania znany już z repliki karabinu snajperskiego APM50. CO2 ładuje się bezpośrednio do każdego shellsa. Służy do tego specjalny adapter dołączony do zestawu. Po nabiciu gazem, shellsa napełnia się kulkami - jego pojemność wynosi maksymalnie 12 sztuk amunicji. Należy także zamocować wewnątrz palstikową podkładkę oraz papierową uszczelkę. Każde naciśnięcie spustu i przeładowanie powoduje wystrzelenie całej zawartości shellsa i wyrzucenie zużytej łuski przez okno wyrzutu. Prędkość wylotowa wystrzelonych kulek wynosi ~200 FPS.

CAM870M produkcji APS bez dwóch zdań nie jest zwykłą repliką airsoftową. To najdalej posunięta imitacja broni palnej w rodzinie strzelb - tak pod kątem mechanizmu działania, jak i wykonania zewnętrznego. Waga repliki to 2700g. Jej długość wynosi 1100mm.

W zestawie znajduje się:

- replika

- 2 x shells

- adapter do ładowania shellsów CO2

- worek zrzutowy

- komplet podkładek

- komplet papierowych uszczelek

- instrukcja obsługi

Gwarancja - 6 miesięcy

Zapraszamy wszystkie drużyny asg do współpracy z naszą nowo powstałą firmą SzpejSonStore oferującą dużo dobrego szpeju w atrakcyjnych cenach.

Cena nie podlega negocjacji.