Schrade - Double Edged Spear Point Fixed Blade - SCHF20 (25035)

189,00 zł
Sprzedam
  • Stan przedmiotu: Nowy
  • Do końca: Zakończone

Stal: 8Cr18Mov High Carbon Stainless Steel
Długość całkowita: 216 mm
Długość ostrza: 112 mm
Grubość ostrza: 3,85 mm
Typ ostrza: Double Edged Spear Point
Rękojeść: G-10
Waga: 159g

Mocny i solidnie wykonany nóż SCHF20 wyprodukowany przez firmę Schrade. Obustronne ostrze typu Spear Point o konstrukcji full tang i grubości 3,85 mm wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 8Cr13Mov o estetycznym wykończeniu Stone Washed.

Na środku znajduje się zbrocze. Przed zsunięciem dłoni na ostrze chronią dużych rozmiarów karbowane powierzchnie pod kciuk w górnej i dolnej części głowni. Rękojeść o ergonomicznym kształcie i antypoślizgowej fakturze wykonana została z wytrzymałego kompozytu G-10 w kolorze czarnym.

Na jej końcu znajduje się dużych rozmiarów otwór na smycz, który służyć może także do rozbijania. Wraz z nożem otrzymujemy funkcjonalną pochewkę z termicznie formowanego kompozytu z multipozycyjnym mocowaniem do pasa o maksymalnej szerokości 5 cm.

Noże firmy Schrade produkowane są z wysokiej jakości materiałów, przy użyciu najnowszych technologii oraz metod obróbki i hartowania stali.

Firma SCHRADE specjalizuje się w produkcji noży myśliwskich, użytkowych i surwiwalowych. Bogata oferta różnego rodzaju ostrzy pozwoli znaleźć odpowiedni produkt nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.