SIG SAUER P320 Compact

1 850,00 zł
Sprzedam broń

(cena do negocjacji)

  • Stan przedmiotu: Broń używana
  • Do końca: 3 dni
Wymaga pozwolenia - Niedostępny drogą online

Sprzedam okazyjnie SIG P320 compact, pistolet w stanie dobrym, przebieg około 2k, pistolet posiada drobne zarysowania które powstały w skutek użytkowania, jestem jego pierwszym właścicielem i sprzedaje z powodu dłuższego wyjazdu. W komplecie walizka, kabura, 3 magazynki, zabezpieczenie.

Jeśli masz jakieś pytania to proszę o telefon.

Cena do lekkiej negocjacji.

Poniżej opis ze strony producenta.

SIG P320 jest bronią z polimerowym szkieletem i pierwszym pistoletem w ofercie Sig Sauer wyposażonym w bezkurkowy, bijnikowy mechanizm spustowo – uderzeniowy z samonapinaniem. Został opracowany z myślą o wyposażeniu służb mundurowych i wojska.
P320 charakteryzuje się prostą (jedynie 22 części), modułową budową, dzięki czemu można łatwo dokonywać konwersji oraz dostosować broń do indywidualnych wymagań, np. poprzez wymianę mechanizmu spustowego stanowiącego jeden moduł. Możliwe jest także przystosowanie pistoletu do strzelania amunicją różnych kalibrów.

P320 jest bronią w pełni dostosowaną do użycia przez strzelców lewo- i praworęcznych – ma zdublowane wszystkie manipulatory. Pistolet nie ma żadnych zewnętrznych bezpieczników nastawnych – możliwe jest jednak wyposażenie go w bezpiecznik chwytowy oraz bezpiecznik w spuście. Za zabezpieczenie broni odpowiada blokada iglicy zwalniana spustem oraz bezpiecznik magazynkowy.

Użytkownik ma możliwość wyboru jednego z trzech modułów chwytu w rozmiarze małym, średnim i dużym. Szkielet broni ma w przedniej części wyprofilowaną uniwersalną szynę montażową zgodną ze standardem Pictainny (MIL-STD-1913).

Pistolety serii P320 dostępne są w wersjach: Full, Carry, Compact, Subcompact.

W zestawie znajdują się trzy magazynki.

P320 COMPACT
Mechanizm spustowo-uderzeniowy: bijnikowy, wyłącznie podwójnego działania
Długość: 183 mm
Wysokość: 134 mm
Szerokość: 35,5 mm
Długość lufy: 99 mm
Długość linii celowniczej: 147 mm
Masa: 731 g
Pojemność magazynka: 15 naboi

  • Email: kamilstecki@wp.pl
  • Telefon: 506116678 (Powołaj się na NetGun.pl)
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Czosnów / Warszawa
Odbiór w punkcie
  • Odbiór osobisty - przedpłata (1850,00 zł)