Strzelba KSG ( Kel Tec Shotgun ) KEL TEC 12/76

3 990,00 zł
Sprzedam broń
 • Stan przedmiotu: Broń nowa
 • Do końca: 15 dni
 • Rok produkcji: 2018
Wymaga pozwolenia - Niedostępny drogą online

Kel-Tec KSG kal. 12 to strzelba powtarzalna „pump action” o kompaktowej konstrukcji bull-pup oraz dwóch podlufowych magazynkach mieszczących aż 12 sztuk amunicji.
Strzelba KSG firmy Kel-Tec to model, który zdecydowanie wyróżnia się spośród broni dostępnej na polskim rynku. Z uwagi na swoją kompaktową budowę, niezawodność oraz duży zapas amunicji strzelba świetnie sprawdzi się w strzelaniu taktyczno- obronnym oraz sportowym.
Kluczowe elementy broni wykonano z wytrzymałej stali narzędziowej 4140. Do budowy szkieletu zastosowano Zytel, lekkie tworzywo sztuczne (nylon wzmacniany włóknem szklanym) o bardzo dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne.
Konstrukcja typu bull-pup, pozwoliła na znaczne skrócenie rozmiarów strzelby (zaledwie 66 cm) i zastosowanie dosyć długiej lufy 18,5" (47 cm). Komora nabojowa 76 mm umożliwia strzelanie słabszą i mocniejszą amunicją Magnum (12/76). Lufa ma zintegrowany czok CYL, pozwalający na strzelanie śrutem i breneką.
Broń zasilaana jest z dwóch podlufowych magazynków rurowych mieszczących aż 12 sztuk amunicji 12/76. Naboje ładujemy do magazynka szeregowo przez okno załadowcze w dolnej części komory zamkowej. Dzięki zastosowaniurozdzielacza DFE (Double Feeed Eliminator) strzelba może być zasilana wyłącznie z jednego magazynka. Takie rozwiązanie pozwala na załadowanie każdego z magazynków innym rodzajem amunicji i korzystanie z niej w zależności od potrzeb.
Do szybkiego przełączania magazynków służy dźwignia rozdzielacza. Ustawienie dźwigni po prawej stronie blokuje lewy magazynek; ustawienie dźwigni po lewej stronie, blokuje prawy magazynek. Rozwiązanie jest bardzo proste i ułatwia zmianę rodzaju amunicji bez odrywania broni od ramienia. Przeładowanie odbywa się identycznie jak w klasycznych strzelbach  powtarzalnych, czyli ręczne przesunięcie czółenka w tył, a następnie do przodu. Przed oddaniem każdego strzału konieczne jest ręczne wprowadzenie naboju z magazynka do komory, a po wystrzale manualne wyrzucenie łuski i wprowadzenie kolejnej sztuki amunicji.
Strzelba ma przetykowy bezpiecznik umieszczony nad chwytem pistoletowym zapewniający komfort użytkowania strzelcom prawo i leworęcznym.
Nad lufą znajduje się długa szyna Mil-Std-1913 Picatinny, na której możemy mocować mechaniczne przyrządy celownicze typu BUIS lub celownik kolimatorowy. Dodatkowa szyna akcesoryjna w przedniej części czółenka służy do montażu chwytów, ograniczników (hand-stop) oświetlenia taktycznego i znaczników laserowych.
DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Kaliber
12 ga
Pojemność magazynka [szt.]
12+1
Zabezpieczenia
Ilość bezpieczników
1
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Dane dodatkowe
Producent
Kel-Tec, USA
Wymiary
Długość całkowita [mm]
660
Długość lufy [mm]
470
Masa [g]
3130
W zestawie
Elementy zestawu broni długiej
wskaźnik bezpieczeństwa,
zawieszenie

 • Email: biuro@epatriot.pl
 • Telefon: 534 943 397 (Powołaj się na NetGun.pl)
 • Telefon: www.epatriot.pl
 • Kraj: Polska
 • Województwo: lubelskie
 • Kod pocztowy: 23-400
 • Miasto / najbliższe miasto: Biłgoraj
 • Miejscowość: Biłgoraj
Pokaż na mapie
Odbiór w punkcie
 • Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze

-tel. 534 943 397
-odbiór osobisty
-dowóz do klienta