Dodaj strzelnicę

Strzelnica w Milanowie

21-210 Milanów, Parczew
Telefon: 500 263 667
Kategorie: Broń palna
Dystans/osie: 25m, 100m

Strzelnica sportowa Parczew zaprasza miłośników strzelectwa!
Wszystkich miłośników strzelectwa zapraszamy do odwiedzenia naszej strzelnicy położonej w Milanowie k. Parczewa ( https://goo.gl/maps/pHPKus8p3oA2 ). Dla Państwa dyspozycji gotowi jesteśmy przygotować zawody i pikniki strzeleckie. Oferujemy możliwość zapoznania się z bronią palną w praktyce i naukę strzelania. Dysponujemy doświadczoną kadrą instruktorską, zdolną nauczyć każdego trafiania do celu i bezpiecznego obchodzenia się z bronią. Posiadamy broń bocznego i centralnego zapłonu: pistolety, rewolwery, karabiny i strzelby. Dla początkujących adeptów strzelectwa proponujemy strzelanie z broni małokalibrowej, 5,6 mm natomiast dla amatorów większej dawki adrenaliny większe kalibry.
Strzelnica to doskonała forma spędzania wolnego czasu, a dla wielu osób także i hobby, dlatego serdecznie zapraszamy firmy, które mogą zorganizować swoim pracownikom ciekawą formę relaksu po intensywnej pracy oraz osoby indywidualne.
GPS: 51°41'12.5"N     22°52'40.3"E

Źródło:https://www.facebook.com/Strzelnica.Parczew/

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl