Dodaj strzelnicę

Strzelnica DSTeam

80-807 Gdańsk
Chałubińskiego 31
Telefon: 665 566 997, 888200107, 603639280
Dystans/osie: 25m
Strona www: http://dsteam.pl

Zapytacie skąd się wzięliśmy?
Nazywają nas Dziubas i Łysy.
Nasza historia zaczęła się od marzenia. Marzenie przekuliśmy w czyny, aby zbudować strzelnicę na jakiej sami chcielibyśmy strzelać.
Trwało to prawie 2 lata. Nasz upór i konsekwencja w działaniu zostały zwieńczone otwarciem krytej strzelnicy.
Jesteśmy osobami od wielu lat zafascynowanymi bronią palną, posiadającymi odpowiednie przygotowanie oraz uprawnienia instruktorskie.

Kochamy strzelectwo oraz wiemy jaką atrakcją jest strzelanie z broni palnej, dlatego stworzyliśmy Strzelnicę DSTeam, do której może przyjść każdy kto chce bezpiecznie postrzelać z różnych rodzajów i modeli broni.
Oferujemy taką możliwość również Państwu otwierając swoje drzwi dla każdego zainteresowanego strzelaniem. W naszym bogatym asortymencie z pewnością znajdziecie najbardziej odpowiadającą Wam ofertę.
Nasz arsenał oraz uśmiechnięta i pomocna kadra instruktorska są do Państwa dyspozycji. Stawiamy na bezpieczeństwo, miła atmosferę, otwartość
oraz profesjonalizm.

Dysponujemy nowoczesną strzelnicą, posiadającą 5 torów strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi. Strzelanie statyczne odbywa się na dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 metrów.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szeroki arsenał broni, począwszy od małego kalibru 0,22 , poprzez szereg pistoletów w kalibrze 9 mm i 0,45 ACP, rewolwery 0,38 Special i 0,357 Magnum, aż po karabiny Ak-47 Kałasznikow i Mossberg MMR.
Posiadamy równiez salę wykładową mieszczącą 30 osób, wyposażoną w rzutnik, pomoce naukowe i inny sprzęt potrzebny do teoretycznej nauki strzelania.

Źródło: http://www.dsteam.pl/

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl