Dodaj strzelnicę

Strzelnica Rybieniec

86-212 Stolno
Rybieniec 56-56a
Telefon: 500 046 699 : 607 304 469
Kategorie: Broń palna
Dystans/osie: 25m, 100m

Ośrodek Szkoleń Strzeleckich RYBIENIEC

N: 53o 20`14,04″
E: 18o 31`25,82″
x- 6084246,84
y- 468305,98

Na strzelnicy znajduje się oś strzelecka o długości 25m, na której jest 16 stanowisk strzeleckich. Posiadamy oś strzelecką100m oraz rzutki do strzelań trap

W pomieszczeniach fortu znajduje się kilka sal. Możliwa jest organizacja spotkań,
szkoleń, biesiad itp. Ponadto w pomieszczeniach fortu znajdują się, kuchnia i zaplecze sanitarne. Strzelnica dysponuje również zadaszoną i utwardzoną powierzchnią, na której możliwa jest organizacja spotkań o charakterze piknikowym.

Na strzelnicy znajduje się oś strzelecka o długości 30 metrów, na której jest 8 stanowisk strzeleckich. Posiadamy oś strzelecką 100 metrową oraz stanowisko do strzelań rzutkowych - trap.

Na osi strzeleckiej możliwe jest zorganizowanie zarówno strzelań precyzyjnych jak i dynamicznych.

Na strzelnicy dopuszczalne jest używanie praktycznie wszelkich rodzajów broni, od łuków i kusz poprzez broń bocznego zapłonu, broń centralnego zapłonu, broń gładkolufową, aż po broń automatyczną.

Mile widziani są strzelcy strzelający z broni czarnoprochowej.

Stanowiska strzeleckie są zadaszone i osłonięte od wiatru.

Na terenie strzelnicy znajduje się odpowiednia ilość miejsca dla zaparkowania ok. 50 samochodów.

Posiadamy stały dostęp do broni neurobalistycznej , broni palnej bocznego zapłonu (krótkiej i długiej), broni palnej centralnego zapłonu ( krótkiej i długiej), broni gładkolufowej, jak również broni automatycznej.

Broni u nas dostatek......

Każdy znajdzie coś dla siebie, dobierzemy zabawki, które pozwolą dobrze bawić się dzieciom, Paniom, strzelcom o zacięciu sportowym, czy też pragnącym mocnych wrażeń "kowbojom".

Źródło: www.strzelnicarybieniec.pl
www.facebook.com/Rybieniec

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl