Dodaj strzelnicę

Centrum Strzeleckie AGVO

02-844 Warszawa
ul. Puławska 561
Telefon: (22) 499 63 58
Kategorie: Broń palna
Strona www: http://www.agvo.pl/

Centrum Strzeleckie AGVO
Bazując na licznych badaniach oraz opiniach klientów korzystających z usług strzelnicy z całą pewnością można stwierdzić, iż Strzelnica AGVO jest najnowszym i najlepiej wyposażonym obiektem tego typu w Warszawie.
Z tematyką strzelectwa związani jesteśmy od 2003 roku. Przez 10 lat zbieraliśmy doświadczenie w strzelnicy na Warszawiance po to, by 24 czerwca 2014r. otworzyć najnowocześniejszą strzelnicę w Warszawie. I tak od dwóch lat z powodzeniem działamy w nowym obiekcie mieszczącym się przy ul. Puławskiej 561, zapewniając rozrywkę zarówno amatorom - poprzez oswajanie z bronią, jak i zawodowcom, pomagając doszkalać zdobyte już umiejętności.
Ponieważ jest to w Warszawie pierwszy od dekad obiekt cywilny, który od początku budowany był jako strzelnica, pozwoliło nam to na wykorzystanie lepszych i wydajniejszych technologii niż było by to możliwe w przypadku obiektu adaptowanego. Dzięki temu uzyskaliśmy m.in. strzelnicę cichszą i zdrowszą poprzez odpowiednią wentylację oraz kulochwyt zdolny przyjąć amunicję większego kalibru. Zwiększony został także komfort strzelających poprzez lepiej oświetlone i bardziej przestrzenne stanowiska strzeleckie i wyższe niż zazwyczaj sufity.
AGVO specjalizuje się w strzelaniach rekreacyjnych i sportowych. Wyspecjalizowana kadra instruktorska umiejętnie i bezpiecznie wprowadzi w tematykę strzelania również te osoby, które pierwszy raz trzymają broń w ręku. Swoje miejsce znajdują u nas zawodowcy, uczniowie, a także firmy. Ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości oferowanych usług pozwoliło nam na wprowadzenie specjalistycznych kursów i szkoleń dynamicznych, bedących odskocznią od typowego strzelania statycznego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Chcąc podzielić się zdobytą wiedzą na temat strzelectwa, w budynku strzelnicy otwarty został również Ośrodek Szkoleniowy AGVO, wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod numerem 913K, który prowadzi szeroką gamę specjalistycznych szkoleń strzeleckich. Nowy budynek umożliwia dodatkowo prowadzenie zajęć z samoobrony i technik interwencji. Znajdują się w nim również sale wykładowe.
Działające przy AGVO Stowarzyszenie Strzeleckie IGLICA od lat propaguje strzelectwo sportowe szkoląc nowe rzesze zawodników dając im m.in. możliwość ubiegania się o własną broń do celów sportowych. Od kilku lat zawodnicy Iglicy zdobywają medale na arenie ogólnopolskiej, ale nie należy przy tym zapominać, że Stowarzyszenie tworzą przede wszystkim amatorzy i pasjonaci.

AGVO Sp. z o.o.
ul. Puławska 561
02-844 Warszawa
t. (22) 499 63 58
biuro@agvo.pl

Godziny otwarcia strzelnicy:
PON - PT : 13:00 - 22:00
SB : 10:00 - 19:00
ND : 10:00 - 18:00

Godziny otwarcia biura:
PON - PT : 10:00 - 22:00
SB, ND : w godzinach otwarcia strzelnicy

Źródło:http://www.agvo.pl/pl
https://www.facebook.com/strzelnicaAGVO

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl