Dodaj strzelnicę

Strzelnica sportowo-bojowa Nieżychpwice

89-620 Nieżychowice, Chojnice
Niwżychowice 1
Telefon: +48692440964
Dystans/osie: 10m, 25m, 50m, 100m

Jeżeli szukasz miejsca i możliwości do nauki strzelania, przystrzelania broni, doskonalenia techniki strzelania lub uprawiania szerokiej gamy sportów strzeleckich i strzelectwa myśliwskiego w okolicy Chojnic, to trafiłeś w najwłaściwsze miejsce w powiecie chojnickim. Uczymy posługiwania się bronią krótką i długą, sprawdzisz się w celności na odległość 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 50 m i 100 m, w strzelaniu statycznym (do nieruchomej tarczy), jak i dynamicznym (tarcza/obiekt przesuwany).
Każdorazowo udzielamy pełnego przeszkolenia nt. funkcjonowania i postępowania w strzelnicy oraz posługiwania się bronią.
Przy naszej strzelnicy działa Klub Strzelecki „Chojnice”, posiadający licencję Polskiego Związku Sportowego, nr LK-277/2016 uprawniającą do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w zakresie strzelectwa sportowego. Do dyspozycji oddajemy szeroki wybór broni o szerokim przekroju kalibrów i krajów pochodzenia. Zajmujemy się propagowaniem sportów strzeleckich, a także strzelaniem myśliwskim. Możesz do nas dołączyć, ale nie musisz – strzelnica jest dla każdego. Na naszej strzelnicy można uzyskać kwalifikacje sportowe do uprawiania strzelectwa sportowego. Młodzież ma możliwość rozwijania i pogłębiania oraz doskonalenia swoich umiejętności poprzez wykorzystanie sprzętu będącego wyposażeniem strzelnicy.

Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl