Dodaj strzelnicę

Strzelnica Kraków

31-553 Kraków
ul. Fabryczna 17
Telefon: 794 433 245
Dystans/osie: 25m

Zapraszamy do wyjątkowej strzelnicy w Krakowie, gdzie doświadczeni instruktorzy, oddani swojej pasji, wprowadzą Państwa w świat chłodnej w dotyku broni, zapachu prochu i krążenia adrenaliny w żyłach. Niezapomniane wrażenia zapewni szeroki wybór broni (krótkiej i długiej). Jest to świetne miejsce, by spędzić ze znajomymi czas przepełniony bezpieczną i zdrową rywalizacją.

Strzelnica Kraków oferuje Państwu możliwość strzelania na strzelnicy kulowej krytej w Krakowie. Strzelać może każdy. Warunkiem jest posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy itp.). Osoby niepełnoletnie mogą strzelać na naszej strzelnicy jednak muszą być pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Strzelanie odbywa się pod okiem profesjonalistów – wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy dopilnują nie tylko przepisów bezpieczeństwa ale także pomogą wyeliminować ewentualne błędy techniczne jakie mogą pojawić się podczas strzelania. Instruktorzy pomogą także poznać budowę i specyfikę poszczególnych jednostek broni.


Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna bądź on-line na stronie http://strzelnica.krakow.pl/

GODZINY OTWARCIA STRZELNICY:
Wtorek - Piątek: 8.00 - 21.30
Sobota: 10.00 - 17.00

GPS: 50°03'51.2"N   19°58'31.8"E
Jesteś właścicielem strzelnicy? Chciałbyś stać się moderatorem wpisu i mieć możliwość edycji informacji? Załóż konto w serwisie NetGun.pl i skontaktuj się z nami poprzez adres: marketing@netgun.pl